Praca w serwisie i naprawa komputerów

Jestem świeżo upieczonym magistrem informatyki. Magistra obroniłem w czerwcu i jestem bardzo zadowolony z tego, że już skończyłem studia, ponieważ w ciągu tych pięciu lat bywały naprawdę beznadziejne momenty.

Naprawa komputerów nie jest łatwa

naprawa komputerów Szczęście po studiach można powiedzieć, że się do mnie uśmiechnęło, ponieważ dość szybko udało mi się znaleźć pracę. W lipcu otrzymałem ofertę pracy u znajomego mojego taty, który prowadzi swój własny serwis komputerów. Szczerze mówiąc, to wahałem się nad tym, czy powinienem podjąć tą pracę, ponieważ prawdę mówiąc to marzyłem o pracy w jakiejś dużej korporacji w dziale informatycznym. Na pracę w serwisie jednakże zdecydowałem się z dwóch powodów. Pierwszym z powodów są pieniądze, które zaoferował mi ten znajomy taty, ponieważ jak na świeżo upieczonego magistra informatyki, to zaproponowano mi naprawdę świetną stawką. Drugim powodem, dla którego zdecydowałem się na tą właśnie pracę jest to, że rynek w moim mieście jest ciasny. Moim miastem mianowicie jest Kraków i tutaj naprawdę jest bardzo ciężko znaleźć sobie świeżo po studiach fajną, dobrze płatną pracę, dlatego tez postanowiłem zaakceptować tą otrzymaną ofertę pracy. Na razie pracuję tam już czwarty miesiąc i muszę powiedzieć, że nie jest źle, z pracy jestem naprawę całkiem zadowolony. Ja w tym serwisie jestem akurat odpowiedzialny za różnego rodzaju naprawy komputerów. Taka naprawa komputerów z krakowa nie jest łatwa i czasami szczerze mówiąc mam z tym niemały problem, ale koniec końców zawsze udaje mi się ze wszystkiego wyjść obronną ręką.

Całkiem dobrze mi się tutaj pracuję, zarabiam świetne pieniądze, poza tym doskonale dogaduję się z innymi pracownikami, ogólnie jest naprawdę fajnie. Nie jest to jednak moja wymarzona praca i jeżeli tylko natrafi się okazja, to zmienię miejsce mojej pracy.