Pracuję z fotografem przy sesjach ślubnych

Cześć, mam na imię Sławek i od niedawna pracuje, jako stylista przy sesjach ślubnych. Możecie się dziwić, ale naprawdę coraz więcej dziewczyn chce, żeby przy ich zdjęciach pomagał im stylista. No, więc ja właśnie od tego jestem, żeby spełniać marzenia panny młodej, jestem, jak taka dobra wróżka.

Moja współpraca z fotografem była wspaniała

fotograf toruńZatrudnił mnie nawet ostatnio całkiem znany fotograf toruń, niestety nie mogę go tutaj wymienić z imienia i nazwiska, ale współpraca była wspaniała. Gdybym wam powiedział, to i tak nie uwierzylibyście mi na czyje zamówienie była ta fotografia ślubna, zdradzę wam tylko, że był to ktoś znany, nawet bardzo, kto ostatnio brał ślub! Piękna kobieta, więcej nie mogę powiedzieć. Jednak mogę wam zdradzić, że ich sesja ślubna była zjawiskowa! W ogóle bardzo zdziwiłem się, że to właśnie Toruń ma być plenerem. Myślałem, że takie gwiazdy to będą chciały mieć sesję gdzieś na jakiejś egzotycznej wyspie, albo, chociaż w jakimś pięknym luksusowym hotelu. Okazał się jednak, że Toruń to takie troszkę ich szczęśliwe miasto, bo właśnie tutaj się zakochali w sobie! Romantycznie prawda? Wiecie, co ja tak nie mogę uwierzyć w to szczęście, które mnie spotkało. Przecież ja, jako stylista, pracuję dopiero kilka miesięcy, a tutaj takie wyróżnienie. Przecież, jak ja sobie wpiszę w życiorys, że zatrudnił mnie właśnie „ten” fotograf przy „tej” właśnie sesji, to wszystkie drzwi się przede mną otworzą, a tak poza tym to ja naprawdę kocham to, co robię.

Czuję, że fotografia ślubna, to znaczy stylizowanie takich sesji, to jest coś, co mógłbym robić przez długie lata. Wiadomo, że interesuję mnie też inne współpracę. Jednak sesja ślubna ma taki niepowtarzalny klimat… Ci ludzie naprawdę są najszczęśliwsi na świecie i super czuć się częścią tego wszystkiego. Trzymajcie się