Prezent dla fana kaset magnetofonowych

Mój ukochany brat za parę dni będzie obchodził swoje osiemnaste urodziny! To niezwykły dzień, bo od tak bardzo dawna czeka, aż w końcu stanie się pełnoletni. Zastanawiałam się, co będzie dla niego najlepszym prezentem.

Kasety magnetofonowe – dobry pomysł?

kasety magnetofonoweKiedyś zbierał różne kasety magnetofonowe i słuchał swoich ulubionych piosenek, ale chyba wszystko uzbierał co chciał. Więc już raczej furory bym taką kasetą nie zrobiła, jak już ma swój wymarzony komplet. Nie miałam też zbyt dużych funduszy, bo sama miałam odłożone może ze 150zł i z tego miało mi starczyć też na sweter. Pomyślałam więc, że może jakiś komiks amerykański, bo takie czytuje. Mogę zawsze kupić kilka, by miał sobie na zapas. Lubi czytać, i pochłania to wszystko w moment, więc zawsze nie zaszkodzi nakupować mu komiksów. Wiedziałam, gdzie jest jego sklep z komiksami, bo czasami z nim tam chodziłam, więc byłam obeznana. Na przeciwko niego jest taki stary antykwariat, w którym czasami książki kupuje sobie mama. Ogólnie nasza Łódź ma dużo takich miejsc, gdzie można sobie kupić coś niecodziennego, i to jest fajne, bo każdy może mieć to, co lubi. Poszłam więc do sprzedawcy komiksów, i zapytałam się, co ostatnio kupuje mu brat, i z czego się ucieszy. Pan już go zna bardzo dobrze, więc pamiętał dokładnie, co sprzedawał. Powiedział, że wyszedł teraz taki komiks, i mój brat na pewno ucieszyłby się ze specjalnego wydania, które nie jest w regularnej sprzedaży, a pojawiło się wyjątkowo w edycji specjalnej. O, to będzie coś, co na pewno przykuje jego uwagę na dłużej. Miało dużo stron, więc na trochę mu starczy.

Oprócz tego kupiłam mu jeszcze komplet komiksów, bo pan zaręczał mi, że ich nie czytał na pewno. Przynajmniej będę miała coś co lubi, a niestety na sweter będę musiała jeszcze trochę poczekać, bo mi zostały już jakieś grosze.