Prezent dla żony – sprzęt fitness

Moja żona zawsze miała bardzo ładną sylwetkę. Tak naprawdę nigdy nie musiała wkładać w to dużo wysiłku by ładnie wyglądać. Mimo, że jadła dosyć duże i nie prowadziła jakiegoś szczególnie aktywnego trybu życia to sylwetkę miała naprawdę ładną.

Sprzęt fitness pomoże mojej żonie

sprzęt fitnessOstatnio urodził nam się syn i właśnie po ciąży zostały żonie nadprogramowe kilogramy. Oczywiście mi to w żaden sposób nie przeszkadza. Dla mnie i tak jest piękna. Jednak widzę, że ona sama źle się z sobą czuje i przez to często chodzi smutna. Chciałbym jej jakoś pomóc. Powiedziała mi nawet, że chętnie pochodziłaby na siłownię, ale przecież opiekując się dzieckiem nie ma na to czasu. Usłyszałem jednak kup tani sprzęt fitness z Warszawy to może będę wyglądała jak kiedyś. Ona powiedziała to w żarcie a ja stwierdziłem, że w sumie czemu nie. Jeśli żona chciałaby ćwiczyć bo źle się teraz czuje sama z sobą to przecież taki sprzęt fitness mogę jej bez problemu kupić. Wiedziałem, że jeśli sprzęt to tylko marki life fitness, po prostu słyszałem kiedyś na ten temat opinię eksperta. Mieszkamy w Warszawie i nie brakuje tu takich sklepów gdzie można kupić taki sprzęt. Postanowiłem zrobić żonie niespodziankę. Zwolniłem się trochę wcześniej z pracy by zdążyć kupić sprzęt i zawieść go do domu. Wiedziałem, o której godzinie żona wróci do domu z synem bo tego dnia miała iść do teściów. W sklepie kupiłem idealny sprzęt wielofunkcyjny, na którym będzie mogła ćwiczyć praktycznie wszystkie partie ciała. Ustawiłem sprzęt na środku salony i zawiązałem na nim wielką kokardę. Niedługo po tym wróciła żona.

Gdy tylko zobaczyła ten sprzęt promieniście się uśmiechnęła. Wiedziałem, że jest to najlepszy prezent jaki tylko mogłem jej zrobić. Syn miał jeszcze dwie drzemki w ciągu dnia i podczas nich żona mogła spokojnie ćwiczyć na nowym sprzęcie.