Profesjonalizm pełną parą i grawerowanie

Postanowiłam otworzyć swój własny butik z damską odzieżą. To było dla mnie bardzo ważne wydarzenie, bo moja mama kiedyś też taki prowadziła, i zawsze mi imponowało, że potrafiła pogodzić pracę i dom. Interesowałam się modą już od małego. W końcu udało mi się zapiąć wszystko na ostatni guzik, i mogłam zorganizować wielkie otwarcie.

Grawerowanie na kubkach

grawerowanieMusiało mieć wielkie bum, to nie mogło być zwykłe otwarcie. Oj, Kraków długo tego nie zapomni. Będą balony i jakieś drobne fajerwerki. Dla każdej osoby która zakupi coś w ten dzień, przygotowałam upominki. Zamówiłam grawerowanie na kubkach, z nazwą naszego sklepu. Kubki były jasnoróżowe, a grawer taki tęczowy, żeby rzucał się w oczy. Ludzie lubią dostawać prezenty, i nieraz specjalnie coś kupią, aby dostać upominek. To taka zasada zaczerpnięta od mojej mamy. Poza tym w dniu otwarcia będzie zniżka na wszystko -20%, więc może to będzie dobra zachęta. Jakoś nowych klientów przecież pozyskać trzeba. Mam też swoje własne pieczątki, które przybijam, jak robię zakupy w różnych hurtowniach, lub ktoś chce kupić towar na fakturę u mnie. Czuję się już powoli jak taka szefowa. Zawsze własne pieczątki to już taka oznaka, że jest się kimś ważnym, ha ha. Mama zawsze mnie uczyła, że aby coś osiągnąć, trzeba włożyć w to wiele serca. Jeśli inni ludzie widzą, ze się staramy, to bardziej doceniają naszą pracę. Ja postanowiłam, że w dniu otwarcia pokażę, jak bardzo mi zależy na tym, aby mi się udało wszystko. Będę dla każdego miła, z nadzieją, że będą do mnie zaglądać częściej.

Chciałabym, aby moje ubrania cieszyły się popularnością, tak, jak za swoich czasów ubrania mojej kochanej mamy. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie mogła powiedzieć, że jest ze mnie dumna, że jestem taka samowystarczalna, i że jakoś się utrzymam na rynku.

Jeśli chcesz grawerowanie na kubku to zajrzyj na stronę: www.prografik.pl