Przybornik na łóżeczko to wspaniały prezent

Wkrótce na świat miała przyjść moja siostrzenica. Długo myślałam co, jako przykładna ciocia mogłabym jej podarować na te pierwsze dni z nami. Na wszelkiego rodzaju grzechotki będzie jeszcze stanowczo za wcześnie, a tymczasem zależało mi na czymś dosyć przydatnym.

Słodki przybornik na łóżeczka 

przyborniki na łóżeczkoRodzice się bardzo postarali urządzając pokój dla swojej pociechy. Miała w nim dosłownie wszystko, co maluchowi niezbędne, co dodatkowo utrudniło mi zadanie oraz skutecznie zawęziło pole do popisu. Pewnego dnia jednak przeglądając internetowe oferty znalazłam rzecz na widok której moje oczy od razu się zaświeciły. Przyborniki na łóżeczko są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Nie tylko zawierają w sobie podstawowe rzeczy, jak kołderka, czy poduszeczki, ale przede wszystkim uroczy organizer, który zdoła pomieścić w sobie to, co niezbędne maluchowi na co dzień. Od pieluszek, przez butelki, smoczki, a nawet rzeczy kosmetyczne. Szczególnie jeden z nich przykuł moją uwagę, bowiem posiadał on motyw małych krówek, a ja od dziecka je uwielbiam i siostra doskonale o tym wie. Ucieszyłam się, ponieważ nie dość, że znalazłam prezent o praktycznym zastosowaniu to w dodatku we wzorek, który będzie się ze mną kojarzył. Zdecydowałam się jednak na zakup dwóch komplecików, oraz mimo wszystko, kilku podstawowych zabawek dziecięcych, jak grzechotki, czy małe pluszaczki. Znalazłam nawet jedną krówkę idealnie pasująca do przybornika! Kiedy tylko kurier dostarczył moją przesyłkę od razu pobiegłam do siostry z prezentem. Oboje z mężem byli zachwyceni komplementując mój gust i ku mojej uciesze od razu przyozdobili łóżeczko przybornikiem z krówkami, zaś maskotkę ułożyli koło poduszeczek. 

Byłam bardzo wzruszona i aż łezka zakręciła mi się w oku. Dzieciątku najwyraźniej spodobał się prezent tak bardzo, że zapragnął go ujrzeć na własne oczy, bowiem chwilę potem siostra zaczęła rodzić. Tego samego dnia na świat przyszła ich prześliczna córeczka, która z biegiem czasu bardzo pokochała swoją maskotkę krówki!