Przydatne artykuły biurowe – koperty bąbelkowe

W firmie mamy własny magazyn, który pakuje i wysyła produkty bezpośrednio do naszych klientów. Pracuje u nas bardzo dużo ludzi i wszyscy świetnie się dogadujemy. Ja osobiście odpowiadam za zaopatrzenie w artykuły biurowe i zawsze dostaję zamówienia ze wszystkich działów.

Wytrzymałe koperty bąbelkowe

koperty bąbelkoweRealizuję je na bieżąco, żeby nie było żadnych braków. Wczoraj z samego rana przyszedł do mnie kierownik magazynu, żeby mnie poinformować, że szykuje się ogromna wysyłka i przekazał mi listę produktów do zamówienia. Mam kupić między innymi opakowania kartonowe duże i małe, zamówić kartony fasonowe o określonych wymiarach oraz godne polecenia koperty bąbelkowe w każdym formacie. Skontaktowałam się zatem z naszym stałym dostawcą artykułów biurowych i złożyłam u niego zamówienie. Kierownik magazynu nie napisał w jakiej ilości mają być taśmy pakowe, dlatego zamówiłam cztery zgrzewy po dwanaście sztuk. Kupiłam także koperty foliowe dla księgowości oraz woreczki strunowe, o które prosiła Małgorzata. Zamówienie na artykuły zawsze składam telefonicznie i jak mi pracownik potwierdzi ich dostępność to jadę po odbiór. Firma mieści się niedaleko i zawsze wszystkie produkty są już dla mnie przygotowane. Kiedy pojechałam na miejsce, aby odebrać zamówienie, to opakowania kartonowe już były gotowe. Pracownik właśnie donosił taśmy pakowe i potwierdził, że już wszystko jest skompletowane. Miałam sporo tego wszystkiego i pomógł mi on zanieść wszystkie opakowania kartonowe do samochodu.

Lubię zamawiać artykuły u tego dostawcy, bo zawsze jestem obsłużona kompleksowo. Czasami to nawet dostaniem jakieś dodatkowe koperty foliowe w gratisie. Do firmy wróciłam raz dwa, bo nie było korków na mieście. Od razu zadzwoniłam do kierownika magazynu, żeby przysłał swojego pracownika po swoje zamówienie.