Przygotowana wizualizacja bardzo nam się podobała

Zdecydowałam się z mężem na zakup mieszkania do remontu. Mieszkanie znajdowało się na parterze w bloku. Miało dostęp do ogrodu. Było zaniedbane. Mieszkała w nim starsza pani, która nie miała rodziny i już od dłuższego czasu nic w nim nie robiła. Mieszkanie miało cztery pokoje więc było dla niej za duże i postanowiła je sprzedać żeby kupić sobie coś mniejszego.

Projektant przygotował wizualizacje mieszkania

wizualizacja kuchni lublinZdecydowaliśmy się na zakup mieszkania bo cena była korzystna a lokalizacja bardzo nam się podobała. Wiedzieliśmy, że mieszkanie ma potencjał. Mąż jest budowlańcem więc wszystkie prace chciał wykonywać sam. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz. Chcieliśmy żeby mieszkanie było dobrze zaplanowane. Mieliśmy córkę i spodziewaliśmy się syna. Więc mieszkanie musiało być dla każdego idealne. Bardzo spodobała mi się wizualizacja kuchni lublin, którą architekt nam przygotował. Kuchnia była spora więc mogliśmy w niej spokojnie postawić stół i spożywać posiłki. Wizualizacja spodobała się także mężowi. On ma doświadczenie i potwierdził, że wszystko jest do zrobienia i kuchnia będzie dobrze się prezentować tak samo jak i reszta pomieszczeń. Byliśmy bardzo zadowoleni, ze skorzystaliśmy z pomocy architekta. Wiedziałam, że mąż wszystko wykona ale chciałam mieć pewność, że za jakiś czas nie będziemy musieli czegoś zmieniać w mieszkaniu.

Mieliśmy nie dużo czasu żeby zrobić remont bo poród zbliżał się dużymi krokami. Do wykonania mebli zatrudniliśmy stolarza. Wszystko wykonał zgodnie z ustaleniami i naszym projektem. Mieszkanie prezentowało się bardzo elegancko. Remont nas trochę kosztował ale sporo zaoszczędziliśmy na zakupię więc ostateczna cena nie była wysoka. Córka mogła korzystać z ogródka i była z niego zadowolona.