Rachunkowość przedsiębiorstw i praca mojej mamy

Chciałam pochwalić się z Wami pracą, którą wykonuje mama. Mieszkamy w mniejszej miejscowości natomiast moja mama pracuje w dużej i bardzo znanej firmie w Miejscowości Warszawa. Moja mama do wszystkiego co osiągnęła doszła sama. Swoją ciężką pracą.

Mama zna się na rachunkowości przedsiębiorstw

Nie miała żadnych znajomości. Nie mogła liczyć na pomóc nikogo z rodziny. Biuro rachunkowe w Warszawie, w którym była zatrudniała miała bardzo dobrą renomę a rynku lokalnym, krajowym a także zagranicznym. Moja mama obsługiwała także znane firmy zagraniczne. Rok temu dostała awans i zaczęła wyjeżdżać także za granice. Firma rachunkowa zaproponowała także mojej mamie aby została wspólnikiem. To było dla niej bardzo duże wyróżnienie. Wiedziałyśmy, że będzie się to wiązało z dodatkowymi obowiązkami, wyjazdami ale nie mogła odmówić. Taka propozycja nie zdarza się często. Tym bardziej jak widziałam jak moja mam się poświęcała do tej pory. Jak angażowała się w każde zlecenie. Z każdym klientem miała dobre relacje, żeby firma miała tak dobrą renomę. Rachunkowość przedsiębiorstw Warszawa dla firmy stanowiły bardzo duże wpływy. Dzięki nim firma mogła się rozrastać i myśleć o dalszym rozwoju. Kiedyś mama przynosiła bardzo wiele dokumentów do domu. Szczególnie w trakcie rocznych bilansów. Wiele razy siedziała po nocach w tych papierach gdy my z tatą kładliśmy się spać. Tania księgowość zapewniała klientom pewność, ze wszystko będzie dobrze rozliczone. Firma rachunkowa zatrudniała tylko wykwalifikowane osoby, ponieważ w rozliczeniach nie wskazane są pomyłki. Wówczas wiązało się to ze stratami i karami, które firma musiała płacić klientom. Byłam dumna z mojej mamy.

Właśnie skończyłam liceum ogólnokształcące i zastanawiam się nad wyborem studiów wyższych. Chcę wybrać księgowość i może pracować u mamy.