Radca prawny pomoże przy intercyzie?

Byłam ostatnio na weselu mojej bardzo dobrej znajomej. Było naprawdę cudownie, szczególnie, że cała uroczystość odbyła się pod gołym niebem na jej działce.

Radca prawny nie może sporządzić intercyzy

radca prawnyDziałkę tą znajoma kupił ładnych parę lat temu i planuje za jakiś czas tam właśnie zamieszkać. Na działce znajduje się mały domek i stadnina koni. Znajoma kocha konie. Ma ich teraz kilka i są naprawdę piękne. Niektóre mają bardzo nieciekawą przeszłość. Jednak jestem pewna, że u znajomej znalazły swój raj na ziemi. W przyszłości znajoma będzie chciała rozbudować domek i wynajmować pokoje turystom. W sumie wcale się nie dziwie bo okolica jest naprawdę malownicza i myślę, że nie zabraknie chętnych na właśnie taki wypoczynek.
Podczas wesela rozmawiałam ze znajomą i powiedziała mi , że jeszcze wtedy ze swoim narzeczonym podpisali przed ślubem intercyzę. Byłam zdziwiona bo wiedziałam, że ich związek nie był udawany oni naprawdę się kochali a intercyza wydawała mi się być w jakiejś sprzeczności do takiego uczucia. Znajoma wyjaśniła mi, że narzeczony chciał to zrobić ze względu właśnie na to, że ona przed ślubem już coś posiadała. W sumie może i dobrze, że tak właśnie zrobili. Podobno intercyzę przygotował im prawnik dwa miesiące temu. W sumie w mieście Bydgoszcz adwokat jest dość popularnym zawodem dlatego nie mieli problemu by takiego znaleźć. Myśleli, że radca prawny Bydgoszcz może sporządzić taki dokument, wtedy byłoby to dużo tańsze. Jednak okazało się, że nie może. Najważniejsze, że im to nie przeszkadzało, żeby taki dokument podpisać. W sumie narzeczony a teraz już mąż znajomej zachował się bardzo uczciwie a w sumie nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy.

Chociaż ja bym chyba nie zgodziła się na coś takiego, chociaż tak naprawdę nie byłam w takiej sytuacji. Ciężko jest kogoś oceniać z takiej perspektywy.