Relacja z imprezy weselnej z fotobudką

Ostatnio byłam na weselu i mojego kuzyna z Bydgoszczy. Impreza była udana i miał naprawdę wszystko perfekcyjnie dograne. Mieli wynajęty samochód do ślubu, który był naprawdę piękny i na dodatek to był kabriolet.

Fotobudka na sali

fotobudkaNo pięknie tak razem wyglądali. Młoda miała piękną suknię ślubną i wielu gości się zachwycało jej urodą. Kuzyn wybrał sobie naprawdę piękną kandydatkę na żonę. Na weselu był bardzo dobry fotograf, który ciągle pstrykał zdjęcia. Nawet sfotografował auto do ślubu. Podobno młodzi zamówili album ze zdjęciami i został do tego wynajęty dobry fotograf, który taki album ma dla nich wykonać. Przed ślubem była też sesja zdjęciowa dla młodych. Po ceremonii wszyscy udaliśmy się do lokalu na obrzeżach Bydgoszczy, gdzie miała się odbyć impreza. Organizatorzy już czekali na gości i czekali, żeby przywitać parę młodą. W środku sala była bardzo przestronna i klimatyzowana co mnie bardzo ucieszyło, bo był okropny upał. Nie ma co, kuzyn pomyślał o wszystkim. Kiedy już weszliśmy na salę to się zaskoczyłam, bo stała fotobudka na imprezy w Toruniu, w której każdy mógł zrobić sobie zdjęcia. No taka sesja zdjęciowa z młodymi to niezła atrakcja. Ciekawe czy takie zdjęcia też będą umieszczone w tym albumie. Na początek podano obiad. Było mnóstwo potraw do wyboru a jedzenie było naprawdę bardzo dobre. Najadam się za trzech! Po obiedzie była kawa i pojawił się na sali ten dobry fotograf, żeby zjeść posiłek i przystąpić do dalszej pracy. Fotobudka w tym czasie była oblegana przez dzieci, które cały czas robiły sobie zdjęcia. Dobry fotograf miał niezły ubaw z maluchów i cały czas pstrykał im zdjęcia.

Po kawie zaczęły się tańce, których nie mogłam się doczekać. Bawiłam się do białego rana a impreza była naprawdę świetna. Dawno się tak dobrze nie bawiłam na weselu.