Rodzice jadą do apartamentu w Zakopanem

Moi rodzice mieli niedawno rocznicę śluby. Była to nie taka zwykła rocznica ślubu a rocznica okrągła. Dlatego też z siostrą zastanawiałyśmy się nad tym co można byłoby kupić rodzicom żeby sprawić im radość.

Apartamenty są eleganckie

apartamenty Musiało być to coś niezwykłego. Moi rodzice poznali się w Zakopanym dlatego też wpadłam na pomysł żeby może zabrać ich tam. Oni już od alt nie byli w górach a wiem, że mają stamtąd naprawdę piękne wspomnienia. Zresztą mama wiele razy mówiła, że chętnie by kiedyś pojechała z tatą w góry. I myślę, że taki wyjazd może być dla nich wspaniałym prezentem. Siostra stwierdziła, że rzeczywiście będzie to lepszy prezent niż jakbyśmy mieli coś im kupić. Przez stronę internetową patrzyłyśmy z siostrą na noclegi w górach. Chciałyśmy żeby było to coś naprawdę wyjątkowego. I nie koniecznie musi być taki nocleg tani. Oczywiście są piękne domki w górach i ja chętnie z dziećmi bym tam pojechała. Jednak takie domki jak dla mnie nie nadają się na tego typu okazję jak rocznica ślubu. Siostra powiedziała mi, że najlepsze byłyby luksusowe apartamenty w Zakopanem takie bardzo eleganckie. W końcu od dzieci należy im się chyba pobyt właśnie w takim miejscu jak apartament. Ja jestem pewna tego, że rodzice gdy dostaną ten prezent to będą na pewno bardzo szczęśliwi. Zarezerwowałyśmy dla rodziców pobyt na pięć dni.Myślę, że jest to wystarczający czas na to żeby trochę pozwiedzać i odpocząć. Także pierwszego wieczoru zarezerwowałyśmy dla nich kolację przy świecach w jednej z restauracji. Myślimy także, że będzie tam naprawdę romantycznie. Zapakowałyśmy zaproszenie na wyjazd i kolację w kopertę i tak poszłyśmy do rodziców na rocznicę.

Byli chyba zdziwienie gdy zobaczyli nas bez widocznego prezentu. Za to gdy otrzymali kopertę i poznali jej zawartość byli naprawdę wzruszeni.