Rozpoczęcie sprzedaży wrzosów zwiastuje nadejście jesieni

Najlepszą porą na sadzenie wrzosów jest jesień. Mało kto wie, że rośliny te bardzo lubią słońce. Nie należy zaś sadzić ich w miejscach, nieosłoniętych od podmuchu silnego wiatru. Dobrze pielęgnowane szybko się rozrosną i stworzą barwny kobierzec.

Małe wrzosowisko we własnym ogrodzie

wrzosy sprzedaż hurtowaDzięki wrzosy sprzedaż hurtowa mamy możliwość zakupienia tych roślin przez cały rok. Niemniej, najlepiej sadzić je pod koniec lata, by się ukorzeniły i rozkwitły jesienią. Wówczas będzie je widać w całej ich okazałości i najróżniejszych odcieniach koloru fioletowego. Warto mieć na uwadze, iż wrzosy  dobrze rosną w sąsiedztwie drzew i krzewów iglastych.  Gdy wybieramy wrzosy sprzedaż hurtowa, dostaniemy sadzonki uprawiane w pojemnikach. Następnie przesadzamy je do naszego ogrodu. Obok wrzosów można sadzić rośliny, które podobnie jak one lubią kwaśną glebę i słoneczne miejsce, a kwitną wiosną lub latem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza rabata będzie barwna przez cały rok. Istotne jest również, iż wrzosy sprzedaż hurtowa to wiele odmian tych niskich krzewinek. Oferta jest bardzo bogata, w związku z czym mamy z czego wybierać  Nasze sadzonki mogą bowiem mieć kwiaty nie tylko w kolorze jasnego fioletu.Ten kolor jest oczywiście najpopularniejszy. Nie mniej, dostępne są również sadzonki, które rozkwitną na biało lub w będą w różnych odcieniach różu – od jasnego aż do ciemnego wpadającego w czerwień. Większość odmian wrzosów ogrodowych dorasta do 40 cm wysokości, ale są też odmiany niskie (do 25 cm)  oraz te uznawane za wysokie (do 60 cm). Tak szeroki wybór odmian i kolorów pozwoli stworzyć nam wyjątkowy ogródek.

Bezapelacyjnie wrzosy sprzedaż hurtowa pozwolą stworzyć ogródek, który będzie się mienić kolorami różu i fioletu. Będą przyciągać spojrzenia nawet, gdy nie dysponujemy wielometrową działką przed naszym domem.