Sale konferencyjne głównym dochodem

Koleżanka pracowała od lat w hotelu nad morzem. Kiedyś pracowała w małym hotelu w pomorskim a teraz już od wielu lat pracuje w dużym hotelu w Gdańsku, bardzo blisko morza. W sumie nigdy jakoś szczególnie nie narzekała na tą pracę.

Czy sale konferencyjne dadzą szansę na dodatkowe zarobki

restauracja

W sumie twierdziła, że lubi tam pracować, że lubi ludzi, z którymi pracuje. Zresztą pasuje jej charakter pracy jaki wykonywała. A była kierownikiem sali w restauracji hotelowej. W sumie była to dobra restauracja i praktycznie cały czas były w niej zapełnione stoliki. Ta restauracja chyba przyciągała właśnie gości do hotelu. Jednak pokoje powinny mieć moim zdaniem dużo wyższy standard skoro była tak dobra restauracja. Nie dość, że naprawdę praktycznie cały czas w restauracji było pełno to jeszcze mieli catering na dowóz do dowolnego miejsca w trójmieście. W hotelu tym była także sala weselna także koleżanka często pomagała także przy obsłudze wesel za co miała oczywiście dodatkowe pieniądze. Były też dwie sale konferencyjne w Gdańsku dzięki czemu hotel miał obłożenie także poza sezonem a nawet i zimą. Czasem odwiedzałam koleżankę i wpadałam do tej restauracji na obiad. I wtedy nawet nie wiem jak ona to robiła. W momencie gdy wszystkie stoliki były już zapełnione dla mnie znajdowała miejsce. I to nie byle jakie miejsce tylko takie z widokiem na morze. Zawsze wtedy przychodziła do mnie i brała teczkę z dokumentami. W sumie po to żeby nie wyglądało to tak jakby w pracy rozmawiała z kimś prywatnie. Bo to wygląda po prostu bardzo nieprofesjonalnie.

Koleżanka zawsze także mówiła co mam zamówić i przy rachunku dostawałam także solidny rabat. Bo normalnie na jedzenie w tej restauracji stać by mnie było raczej od święta a tak mogłam ją tam odwiedzać dosyć często. W sumie ostatnio zrewanżowałam się jej i zaprosiłam ją na obiad do innej restauracji.