Samodzielne projektowanie stron www

Siema, nazywam się Sebastian i mieszkam w Gdańsku. Z moim kumplem Arturem spotykamy się codziennie w sieci i dużo gramy w gry. Ja bardzo się interesuje informatyką i to z nią będę wiązał swoją przyszłość. Artur robi gry, w które często gramy bo są naprawdę świetne!

Projektowanie stron www jest trudne

projektowanie stron www - gdańskOstatnio jak do mnie przyszedł, to pytał mnie czy najlepsze projektowanie stron www – gdańsk jest trudne i czy byłbym w stanie zbudować takie strony internetowe dla niego. Pomysł mi się bardzo spodobał, bo wiem na czym polega tworzenie stron www i kiedyś się nawet w to trochę bawiłem. Artur pomyślał, że chciałby mieć własne strony www, gdzie wrzucałby swoje gry, w które mogliby grać inni użytkownicy. Artur przeglądał już w sieci strony www z grami i pomyślał, że niezły pomysł, bo inny użytkownicy też mogliby wrzucać na jego strony internetowe swoje gry. Dla mnie spoko pomysł, więc od razu zasiedliśmy do komputera, żeby zacząć działać. Mam gdzieś na płycie kreator, w którym robi się projektowanie stron www, więc muszę go tylko zainstalować. Jak odpaliliśmy program od razu wziąłem się do pracy. Znalazłem wzory na strony www i poprosiłem Artura, żeby wybrał te, które najlepiej mu odpowiadają. Wybrał dwie nawet fajne strony internetowe i zaczęliśmy budować. Tego dnia już nie graliśmy w żadne gry bo projektowanie stron www dla Artura zajęło nam cały dzień. Jutro z rana wrzucimy gry na strony www bo dzisiaj już nie ma czasu. Od jutra Artur będzie mógł cieszyć się nowymi stronami internetowymi, gdzie będą jego własne gry, które sam stworzył.

Kiedy Artur poszedł do domu to zszedłem na dół na kolację. Opowiedziałem rodzicom o naszym projekcie, że będą strony internetowe w sieci, gdzie będzie można pograć w Artura gry. Mama była zdumiona i widziałem, że jest ze mnie naprawdę bardzo dumna.