Ściągi stalowe oczami pracownika

Nazywam się Hubert i jestem sprzedawcą w sklepie. Pracuję tam już drugi rok i lubię swoją pracę. Właściciel sklepu jest znajomym mojego ojca i chętnie dał mi to zatrudnienie. Wysłał mnie na początku nawet na szkolenie z produktów, żebym potrafił sobie poradzić z różnego rodzaju klientami, którzy mają pytania o nasze towary.

Trwałe ściągi stalowe – oferta

ściągi stalowePosiadam odpowiednią wiedzę i świetnie sobie radzę. W sklepie sprzedawane są między innymi kraty pomostowe różnego rodzaju. Posiadamy kraty pomostowe zgrzewane a także dobre kraty pomostowe prasowane. Na temat tych produktów posiadam ogromną wiedzę i dokładnie wiem jak rozróżnić wszystkie kraty pomostowe, które posiadamy. Wiem również jak powinno wyglądać profesjonalne mocowanie krat pomostowych i często dyskutuję z klientami na ten temat. Sądzę, że jestem dość dobrym specjalistą, ponieważ bardzo często właściciel sklepu zostawia mnie samego, gdyż wie, że świetnie sobie poradzę. Niedawno do naszego sklepu przyjechał przedstawiciel handlowy, który zaoferował nam trwałe ściągi stalowe i przyznam, że jego oferta była bardzo atrakcyjna. Jeżeli chodzi o współprace z producentami to decyzję podejmuję tylko właściciel, dlatego poprosiłem tego przedstawiciela handlowego, aby przyjechał po godzinie piętnastej. Pojawił się ponownie jak już był właściciel i zaoferował mu ściągi stalowe. Szef przyznał, że to bardzo dobrze wykonane ściągi stalowe i złożył u przedstawiciela handlowego zamówienie na ten produkt.

Tego dnia była też dostawa i przyjechały kraty pomostowe prasowane w ilości dwustu sztuk oraz kraty pomostowe zgrzewane w ilości stu sztuk. Sprawdziłem wszystkie kraty pomostowe po czym umieściłem je na magazynie. Mamy już odpowiednie zapasy i każdy klient na pewno dostanie interesujący go produkt w naszym sklepie.