Skorzystałem z usług serwisu Apple

Niedawno kupiłem sobie do pracy laptopa Apple. Przez pierwsze tygodnie chodził bez żadnego zarzutu. Ostatnio jednak zaczął trochę „mulić”, to znaczy bardzo wolno włączały się w nim wszystkie programy i tak samo wolno ładowały się strony. Nie miałam pojęcia, czym to było spowodowane. Zaczęło to być trochę irytujące, dlatego uznałem że najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie urządzenia do rekomendowanego serwisu.

Poszukiwania serwisu Apple w moim mieście

serwis apple ursynówBył mi potrzebny uznany serwis Apple Ursynów to dzielnica Warszawy, w której udało mi się znaleźć takie miejsce. Sprawdziłem godziny otwarcia serwisu i udałem się tam jeszcze tego samego dnia. Wcześniej zauważyłem, że miejsce to jest polecane przez wielu klientów, którzy cenią sobie fachową obsługę i szybki czas przeprowadzania napraw. To renomowany, doświadczony i przede wszystkim autoryzowany serwis Apple, który zajmuje się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi wszelkich urządzeń tej marki. Szybko przekonałam się, skąd tak pozytywne opinie o tym miejscu. Pracowali tam bowiem doświadczeni i kompetentni fachowcy, którzy do razu na miejscu przeprowadzali wszelkie naprawy i usuwali usterki w powierzonym im sprzęcie. Dzięki temu, że nie musiał on być nigdzie wysyłany, a większość części zamiennych posiadali na miejscu, czas naprawy był naprawdę bardzo krótki. W dodatku od razu dawali dokładną wycenę.

Dzięki temu wiedziałem, czego się spodziewać. Zapłaciłem za naprawę i już dwa dni później mogłem zjawić się po odbiór laptopa. Przetestowałem go jeszcze na miejscu. Działał naprawdę bez zarzutu, co bardzo mnie ucieszyło. Fachowiec wytłumaczył mi co się w nim zepsuło i jaka część podlegała wymianie. Dowiedziałem się także, że na naprawę mam ponad półroczną gwarancję, co było dla mnie ważne.