Skradzione części renault

Bardzo lubię samochody, ogólnie motoryzacja jest moją wielką pasją. W wolnych chwilach remontuję samochody. Nie mam własnego warsztatu, po prostu zajmuję się tym hobbystycznie, jestem również samoukiem. Nie ukończyłem szkoły mechanicznej, ani nawet nie kształciłem się w kierunku podobnym do tego.

Skradzione części renault to wielka strata

częściJednakże, jak to moi znajomi mówią, mam taką smykałkę do samochodów, dlatego też lubię i przede wszystkim potrafię je naprawiać. Zgromadziłem już w swoim samochodzie wiele części, najwięcej chyba mam w swoim garażu części dacia. Akurat tych części mam na tyle dużo, że mógłby normalnie otworzyć swój własny sklep z częściami dacia. Ostatnio niestety miałem włamanie do tego swojego garażu, no i co tu dużo mówić zginęło mi wiele części. Najwięcej zginęło mi części renault. Szkoda mi ich bardzo, bo na prawdę kupiłem je bardzo okazyjnie. Chyba jednak najbardziej szkoda mi części citroen, które skradziono. Części te były dla mnie najcenniejsze, ponieważ przywiozłem je sobie w Niemczech, w Polsce można powiedzieć, że ze świecą można by takich szukać. Niestety zginęły i nic się na to nie poradzi. Jedyne części, które nie zostały ukradzione, to części peugeot. Chociaż tyle, że złodzieje je zostawili, bo jakby wszystkie ukradli, to bym się na prawdę chyba całkowicie załamał. Oczywiście sprawa została już przeze mnie zgłoszona na policję. Policja jednakże mówi, że nikłe są szanse na to, że złodziej się znajdzie, a nawet jeżeli złodzieja jakimś cudem znajdą, to zapewne po moich częściach już nie będzie najmniejszego śladu.

Jestem strasznie zły na to, że ktoś zrobił coś takiego i mnie okradł. Kompletnie nie rozumiem złodziei. Jednakże cóż mam poradzić, załamanie się, to najgorsze co mógłbym zrobić. Muszę od nowa zacząć zbierać części i nadal robić to, co kocham.