Śmieszne napisy na męskich koszulkach

 

Zawsze wychodziłam z założenia, że najlepiej obdarowywać ludzi prezentami, które będą dla nich przede wszystkim użyteczne. Znalazłam świetny sposób na to, aby moi przyjaciele dostawali ode mnie taki prezent, który będzie im długo służył i zawsze przy tym przypominał o mojej sympatii do nich.

Świetne męskie t shirty z nadrukami

zabawne t shirty dla mężczyznWszystko zaczęło się dosyć niewinnie, bowiem od urodzin mojego chłopaka na których urządziliśmy sobie konkurs jedzenia ptysiów na czas. Konkurs ten wygrał mój ukochany wobec czego został nazwany Ptysiem Naczelnym. Ksywka ta przylgnęła do mojego chłopaka i nawet on sam zaczął się nią posługiwać. Kiedy rok później znów zaczęły się zbliżać jego urodziny postanowiłam kupić mu koszulkę z napisem „Naczelny Pan Ptyś”, którą mogłam zaprojektować na stronie oferującej zabawne t shirty dla mężczyzn. Prezent niezwykle przypadł do gustu mojemu ukochanemu i od tamtej pory jest „markową” koszulką kanału. Mi jednak samo projektowanie w mini programie graficznym dostępnym na stronie producenta koszulek sprawiało ogromną frajdę. Z początku zamówiłam kilka koszulek dla siebie, ale z czasem zaczęłam je także tworzyć dla swoich przyjaciół. Na różne okoliczności, niezależnie czy były to święta czy urodziny, moi przyjaciele dostawali ode mnie koszulki ze śmiesznymi grafikami czy napisami pasującymi do ich poczucia humoru. Obecnie każda bliska mi osoba posiada już parę koszulek ode mnie i co zauważyłam, bardzo często je noszą. Co więcej, za każdym razem kiedy bliża się okoliczność sprzyjająca dawaniu prezentów zawsze mają nadzieje, że i tym razem dostaną koszulkę żartując przy tym, że nie będą musieli chodzić na zakupy.

Koszulki są naprawdę rewelacyjnym sposobem na to, aby fajnie obdarować kogoś bliskiego. Podobnie, jak zawsze cieszy nas, że to co ugotowaliśmy bardzo smakuje innym, tak i niezwykle cieszy widok przyjaciela chętnie ubierającego koszulkę jaką mu podarowaliśmy. Tym bardziej, że koszulki tego typu kosztują naprawdę niewiele, więc każdy z nas może sobie pozwolić na zamówienie nawet kilku.