SPA w Jastrzębiej Górze

Stosunkowo bardzo szybko zbliżał mi się weekend w mieście Jastrzębia Góra. Całkowicie nie znam tej okolicy, zostałam tam oddelegowana z pracy. Miał to być weekend służbowy, na którym miałam przygotowane jedynie jedno spotkanie rano w sobotę, które mogło potrwać około jednej-dwóch godzin. Później miałam tak zwany wolny czas tylko dla siebie.

Jak spędzić wolny czas w SPA Jastrzębia Góra

jastrzębia góra spaGeneralnie pochodzę z południowej Polski i tutaj też aktualnie mieszkam i pracuję. Moje miasto to Kraków, a Jastrzębia Góra jest mi całkowicie obca, miał to być mój pierwszy wyjazd tam. Jechałam sama, a spotkanie jak wspomniałam we wstępie mało być bardzo krótkie. Postanowiłam więc, że muszę sobie jakoś zagospodarować czas wolny. Z racji mojej niedawnej kontuzji na nartach, gdzie skręciłam kostkę raczej nie widziało mi się żadne chodzenie po mieście, czy też inne atrakcje turystyczne. Moim pomysłem było spędzenie wolnego czasu w SPA, niestety w hotelu go nie było, musiałam poszukać na zewnątrz. Nie chciałam stanąć w sytuacji, iż nie będzie wolnego miejsca dla mnie jak pojadę już na weekend, dlatego też postanowiłam zarezerwować SPA. W tym celu wpisałam w najbardziej popularną na świecie i znaną mi osobiście bardzo dobrze wyszukiwarkę internetową frazę – jastrzębia góra spa. Wpośród listy dostępnych ośrodków, znalazłam jedno bardzo dobrze wyposażone SPA w mieście. Znajdowało się ono około trzech do pięciu minut na piechotę od mojego hotelu. Żeby się tam dostać nie potrzebowałam nawet wynajmować taksówki, co było bardzo pozytywnym faktem.

Zarezerwowałam SPA i prawie wszystkie oferowane tam zabiegi. Oczywiście skorzystałam z sauny fińskiej oraz parowej dodatkowo wskoczyłam w kąpiel czekoladową. Z masaży wybrałam klasykę gatunku, czyli masaż tajski oraz gorącymi kamieniami.