Sprzedaż dodatków do sauny i basenu

Od kilku lat jestem przedstawicielem handlowym. Lubie swoją pracę, bo poznaję dużo ciekawych ludzi i oczywiście zarabiam świetne pieniądze. W tym miesiącu mam nawet fajny target do wy konia, ponieważ wiem, że dam radę bez żadnego problemu.

Zapachy do sauny – czy trudno je sprzedać?

zapachy do saunyMam umówionych kilku klientów, którym chcę zaproponować zapachy do sauny, które niedawno wprowadziła nasza firma. Nasze nowe zapachy do sauny są naprawdę doskonałym produktem, który jest przede wszystkim trwały. W naszej ofercie występuje również cała chemia basenowa, która dobrze się sprzedaje. Wyciągam z tego niezłe pieniądze. Klienci cenią sobie nasze produkty i są zadowoleni. Ostatnio sprzedałem produkty poprawiające uzdatnianie wody basenowej klientowi, który dopiero rozpoczynał swoją działalność i był tak zadowolony, że dokonał reszty zakupów w naszej firmie. Również chemia basenowa była dla niego doskonałym zakupem, ponieważ wszystko zachwalał. Dziś też jadę właśnie do tego klienta, żeby zaproponować mu zapachy do saun i jestem pewny, że je od nas kupi. Kiedy przyjechałem do niego do firmy dość się ucieszył na mój widok i od razu zapytał czy mam dla niego coś ciekawego. Potwierdziłem i wyjąłem wszystkie zapachy do sauny, żeby mógł je sprawdzić. Oczywiście było dokładnie tak jak zakładałem. Facet był pod ogromnym wrażeniem i od razu złożył zamówienie na nasze zapachy do sauny. Wiem, że dzięki tej nowości wyrobię plan z nadwyżką. Nasze zapachy do sauny cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Firma sprzedaje tylko sprawdzone produkty.

 

Chemia basenowa, którą oferujemy pochodzi i sprawdzonego dostawcy i jest w pełni bezpieczna. Tak samo do wody basenowej są sprowadzane tylko z najlepszych miejsc. Dzisiaj miałem bardzo owocny dzień, ponieważ sprzedałem zapachy do sauny w ogromnej ilości.