Studniówka szwagierki z konferansjerem

Moja szwagierka miała niedawno studniówkę.Jest od mojego męża sporo młodsza i ode mnie też. Także dziwiło mnie trochę to w jaki sposób przygotowywała się do tego wydarzenia. Studniówką miała odbyć się w Poznaniu w jakimś bardzo modnym pałacyku. Na studniówce miał być wodzirej na wesele to znaczy taki jak na weselach.

Konferansjer poprowadził całą imprezę

KonferansjerMiał być wynajęty także najlepszy konferansjer z Poznania, który będzie również prowadził całą imprezę. A do tego miał być najlepszy DJ w mieście. Ten DJ to podobno najwyższy koszt, bo jest to osoba znana i niestety wynajęcie kogoś takiego sporo kosztuje. Ja myślałam, że taki DJ na studniówki to może być praktycznie każdy. A się okazuje, że wymagania są bardzo wysokie. Pamiętam jak odbywała się moja studniówka na sali gimnastycznej i cieszyliśmy się, że ktoś puszcza nam jakąś muzykę. A teraz taka studniówka jest niczym wesele. Na studniówce musi być też bardzo dobre jedzenie. Opowiadałam szwagierce, że na mojej gotowały mamy, zresztą głównie do jedzenia były zrobione przez nie kanapki a i tak wszyscy się cieszyliśmy i jedliśmy to co dostaliśmy. Tak samo jeśli chodzi o sukienki, taka sukienka musiała być po prostu skromna. Przecież była to zabawa z nauczycielami. Teraz na studniówkach jest naprawdę rewia mody. Moja szwagierka znalazła na tę uroczystość krótką tiulową sukienkę, która jak dla mnie nie pasowała na studniówkę. Jednak podobno jej koleżanki mają podobne i to w różnych kolorach. Na studniówkę idzie także specjalnie do wizażystki by miała zrobiony profesjonalny makijaż.

No cóż dobrze, że są takie opcje że można pójść do kogoś na makijaż. Jednak takiej osiemnastoletniej dziewczynie nie wiem czy jest potrzebny ciężki wieczorowy makijaż. Szwagierka jest naprawdę bardzo ładną dziewczyną a obawiam się, że po tym wszystkim będzie wyglądała po prostu dużo starzej.