Stylowa szkatułka na obrączki ślubne

 

Planowanie ślubu jest bardzo czasochłonne i stresujące. Choć jest sporo firm które zajmują się organizacją ślubu oraz wesela, wielu młodych ludzi nie decyduje się na taką usługę. Z jednej strony są to dodatkowe koszty, z drugiej zaś jest to tak ważny dzień w życiu człowieka, że każdy chce mieć swój wkład w przygotowaniach.

Piękna szkatułka z poduszką na obrączki

szkatułka na obrączki z poduszkąPamiętam swoje przygotowania do ślubu i wesela. Sama uroczystość odbyła się zaledwie kilka lat temu, a wiele z tych chwil nadal wspominam z wielkim ożywieniem. Przy samym planowaniu działo się dużo rzeczy, które utkwiły mi w pamięci. Osoby które decydują się na organizowanie tej uroczystości według swojej wizji mają wiele możliwości. Jest wielki wybór produktów i akcesoriów które można zakupić w internecie. Istnieje wiele poradników, oraz można zaopatrzyć się w organizer ślubny, w którym notujemy wszystkie ważne daty czy swoje uwagi. Wraz z mężem spędzaliśmy całe popołudnia, a czasem nawet i wieczory przeglądając ślubne akcesoria. Winietki, etykiety na alkohole, oryginalne upominki dla gości, stroiki na stoły i można by tak wymieniać w nieskończoność. Bardzo chciałam aby nasze obrączki prezentowały się równie pięknie co my w tym ważnym dla nas dniu. Szkatułka na obrączki z poduszką jaką udało mi się znaleźć w jednym ze sklepów online, była jak ze snu. Idealnie pasowała do stylu boho jaki chciałam mieć na swoim ślubie i weselu. Subtelna szkatuła z piękną śnieżnobiałą poduszką z delikatnego wręcz jedwabnego w dotyku materiału. Drobiazg który był tak misternie wykonany, że ciężko było oderwać od niego wzrok idealnie pasował do naszych prostych złotych obrączek ślubnych. Bez wahania zamówiłam i opłaciłam szkatułkę w sklepie online i czekałam na wiadomość z kodem odbioru do paczkomatu.

Każdy przedmiot odgrywa podczas uroczystości ważną rolę. W naszym przypadku szkatułka podkreślała piękno obrączek, ale również była ozdobą samą w sobie. Byłam bardzo zadowolona z dokonanego wyboru, a przedmiot zostawiłam sobie na pamiątkę i aktualnie trzymam tam inną ważną dla mnie biżuterię.