Szef zleca mi zorganizowanie fotografii biznesowej

Uwielbiam pracę w marketingu, ponieważ bardzo dużo się tutaj dzieje. Pracuję z Mariolą, która jest bardzo sympatyczna i świetnie się dogadujemy. Dostajemy dużo interesujących zadań od prezesa i zawsze razem się wszystkimi zajmujemy.

Zaproponowałam, że wykonam fotografię biznesową dla naszej firmy

fotografia biznesowaJakiś czas temu szefa zainteresowała fotografia biznesowa i przyszedł do nas, żeby o tym porozmawiać. Zlecił mi znalezienie firmy, która się tym zajmuje. Nigdy wcześniej się tym nie zajmowałam i dlatego postanowiłam zaproponować nieco inne rozwiązanie. Fotografia to moje hobby i świetnie się na tym znam. Nie raz robiłam bardzo profesjonalne zdjęcia i wygrywałam liczne konkursy. Zresztą taka fotografia biznesowa to prosta sprawa. Szef był zaskoczony i poprosił mnie, bym pokazała mu kilka swoich prac. Kiedy zobaczył jakie zdjęcia wykonuję to był pod ogromnym wrażeniem. Mam niezbędny sprzęt również do makijażu i mogę wszystko wykonać kompleksowo. Szef się zgodził a ja zagarnęłam Mariolę do pomocy. Kiedy ja będę wykonywała makijaż to ona ma zajmować się całą resztą. Będzie również ustawiać pracowników do zdjęć. Chcemy wykonać duży plakat reklamowy, na którym mają być nasi pracownicy i szef cieszy się, że zajmę się wszystkim osobiście. Ogólnie to fotografia biznesowa ma być wykonywana w godzinach pracy i cieszę się, że nie będę musiała zostawać dłużej w pracy. Na dodatek dostanę za wszystko dodatkowe wynagrodzenie, które jak wspomniał szef jest bardzo wysokie. Dobrze, że mogę wykorzystać w pracy swoją pasję.

Wszystkie zdjęcia udało się zrobić w ciągu jednego dnia. W domu je jeszcze spokojnie obrobiłam graficznie a gotowe projekty podesłałam do szefa. Był szalenie zadowolony a ja byłam dumna ze swojego osiągnięcia. Jestem w tym dobra.