Szukam pracownika do firmy z otwieraniem samochodów

Jestem Przemyłam. Prowadzę firmę od dziesięciu lat. Moja firma dobrze prosperuje. Mam wielu zadowolonych klientów. Klienci chwalą moje usługi. Właśnie dowiedziałem się, że jeden pracownik wyjeżdża za dwa tygodnie za granicę i muszę poszukać kogoś na jego miejsce.

Otwieranie samochodów i narzędzia

otwieranie samochodówTrochę jest mi przykro bo Sebastian pracował z nami od początku działalności. Jednak ma tam załatwioną lepiej płatną pracę i chce spróbować czegoś lepszego. Powiedziałem, że trzymam za niego kciuki i życzę mu jak najlepiej ale gdyby mu soc nie wyszło to zawsze będę na niego czekać. Moja firma działa w miejscowości Warszawa. Mamy wiele zgłoszeń. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku. Swoim klientom oferujemy awaryjne otwieranie zamków. Nie ma dla nas znaczenia czy są to zwykłe zamki czy lepszej jakości zamki antywłamaniowe. Awaryjne otwieranie drzwi jest przez nas świadczone już od dziesięciu lat. Nasza firma cechuje się zaangażowaniem i doświadczeniem. Mamy najlepszy sprzęt na rynku. Specjaliści, których zatrudniam mają podejście do rozwiązywania takich spraw. Otwieranie drzwi jest wykonywane bardzo profesjonalnie. Moi pracownicy pomagają także przy samochodach. Otwieranie samochodów jest możliwe dzięki oprogramowaniom, które zakupiłem. Programy są od zagranicznego producenta. Wydałem na nie dużo pieniędzy ale dzięki niemu otwieranie samochodów jest bardzo łatwe. Kiedyś otwieranie samochodu nie wymagało od nas żadnego programu. Firmy nie stosowały żadnych zabezpieczeń teraz jest inaczej. Technika poszła na przód i otwieranie drzwi nie jest już takie proste.

Warszawa to duże miasto i mam nadzieję, że szybko uda mi się znaleźć dobrego pracownika. Ogłoszenie zamieściłem w gazecie lokalnej i w internecie. Mam kilkanaście zgłoszeń. Muszę wybrać najlepszą osobę

Więcej o pracy Pogotowie zamkowe z Warszawy, odział Mokotów