Szybka pożyczka dla zadłużonych

Ubieganie się o kredy w banku wiąże się z potrzebą cierpliwości, gdyż wszystkie procedury i analiza naszej zdolności kredytowej z reguły trwa kilka lub kilkanaście dni. Jeśli potrzebujemy pieniędzy natychmiast, to rozwiązanie bankowe nie jest w najmniejszym stopniu satysfakcjonujące i możemy poszukać innych opcji pozabankowych. 

Szybka pożyczka przez internet 

szybkie pożyczki bez bikJedną z opcji pożyczki jest skorzystanie z firm oferujących chwilówki. Właściwie na stronie internetowej każdej firmy znajdziemy informacje o ekspresowej wypłacie pieniędzy oraz brakiem wymogu pozytywnej historii w BIK. Okazuje się jednak, że w wielu przypadkach są to tylko słowa bez pokrycia. Należy sprawdzić, w jaki sposób przebiega weryfikacja konta – jeśli telefonicznie, to musimy sprawdzić godziny pracy konsultantów w tej firmie. Jeśli okaże się, że staramy się o pożyczkę wieczorem, w święto lub w weekend, to proces ten przedłuży się do kilku dni. Kolejna kwestia to pożyczka bez BIK – bez BIK oznacza, że albo firma nie sprawdza naszej historii w ogóle, albo sprawdza, ale nie kładzie nacisku na jej idealny obraz. Okazuje się jednak, że pomimo stałego dochodu, firma odmawia nam pożyczki. Czym to jest spowodowane? A no właśnie naszą historią w BIK, która dla firmy okazała się być niewystarczająca. Szybkie pożyczki bez BIK istnieją, ale należy dokładnie sprawdzić warunki ich przyznawania w regulaminach zamieszczonych na stronach internetowych i wybrać taką, która spełnia te wymogi podczas procesu analizy wniosku. 

Decydując się na pożyczkę należy wziąć pod uwagę ryzyko dalszych kłopotów finansowych. Niezależnie od sytuacji, firmy pożyczkowe tak samo jak banki będą usiłowały odzyskać pożyczone pieniądze, więc brak terminowej spłaty może wiązać się z kolejnymi trudnościami.