Tani i praktyczny zlew

 

Urządzenie kuchni jest sporym wyzwaniem dla osoby, która ma niewielkie pojęcie w tym temacie. Jeżeli zależy nam na funkcyjnej kuchni, to lepiej skorzystać z porad specjalistów w kwestii wyboru zlewu, ułożenia szafek, czy doboru okapu. 

Czy tani zlewozmywak jest dobry jakościowo?

tanie zlewy kuchenne granitoweKiedy chcemy coś zrobić niskim kosztem, czasem efekt końcowy nie jest zadowalający, ale nie jest to regułą. Na niektórych elementach wyposażenia kuchni można oszczędzić, ponieważ nie zawsze co drogie jest najlepsze. W sprzedaży znajdziemy tanie zlewy kuchenne granitowe, które mogą mieć jedną, lub dwie komory. Granit jest obecnie najlepszym materiałem na zlewy, ponieważ charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Dostępne w sprzedaży modele zlewozmywaków granitowych posiadają w swoim składzie aż osiemdziesiąt procent piasków granitowych i dwadzieścia procent dedykowanych żywic. Jednokomorowe zlewozmywaki świetnie się sprawdzają w małych kuchniach, ponieważ zajmują niewiele miejsce. Natomiast duże dwukomorowe zlewy pasują do obszernych kuchni, gdzie jest sporo blatu kuchennego. Mogą one mieć kształt koła, kwadratu, lub prostokąta oraz dostępne są różnej wielkości i głębokości. Ponadto klienci mogą wybierać modele z ociekaczem, lub bez, które dodatkowo pozwalają na natychmiastowe osuszanie naczyń. Granitowe modele zlewozmywaków posiadają unikalną powłokę antybakteryjną, która znacznie ułatwia utrzymanie higienicznej czystości. Ceny zlewów zaczynają się od kilkuset złotych.

Żeby kupić naprawdę dobry zlewozmywak, wcale nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, ponieważ praktyczne i dobre jakościowo zlewy mogą kosztować nawet dwieście – trzysta złotych. Wszystko zależy od wybranego modelu, surowca z jakiego jest on wykonany i wielkości.