Tania przeprowadzka do nowego mieszkania

Od pięciu lat wynajmujemy z mężem mieszkanie. Już dawno chcieliśmy kupić swoje własne mieszkanie jednak umowa jaką miałam w pracy nie pozwoliła mi na to. A nie mieliśmy szans na to żeby na przykład rodzice nam pożyczyli pieniądze na ten cel czy wręcz kupili dla nas mieszkanie.

Tanie przeprowadzki i dobra firma

tanie przeprowadzki Jednak po tych pięciu latach sytuacja trochę się zmieniła. To znaczy w końcu zaczęłam pracować na etat i gdy tylko już mogłam poszliśmy z mężem do banku spytać się o to czy dostaniemy kredyt. Okazało się, że możemy jak najbardziej składać już papiery i szukać mieszkania. Mieszkanie mieliśmy już upatrzone także nie szukaliśmy długo. Ogólnie cały proces kupna był naprawdę krótki. Nasi niektórzy znajomi na pewno te sprawy załatwiali dłużej od nas. Także przy najmniej teraz mieliśmy szczęście. Na weekend zaplanowaliśmy przeprowadzkę. Mąż znalazł firmę, która organizuje tanie i sprawdzone przeprowadzki w warszawie cennik i tam zadzwonił. To taxi bagażowe było wolne i zarezerwowaliśmy je na kilka godzin. Takie usługi transportowe na weekend też są na ogół zajęte dlatego jak się okazało także w tym względzie mieliśmy sporo szczęścia. Te przewozy bagażowe, które wynajął mąż okazały się naprawdę małym kosztem. Ja nawet nie spodziewałam się tego, że wyjdzie to tak tanio. Byłam przygotowana no co najmniej dwa razy wyższą stawkę nią ta, która została nam zaproponowana. Cała przeprowadzka po tym gdy już mieliśmy wszystko spakowane nie trwała długo. Jednak rozpakowywanie wszystkiego już na miejscu to zupełnie co innego. Zresztą jeszcze do tych rzeczy, które przewieźliśmy musieliśmy kupić jeszcze naprawdę wiele rzeczy.

Ale było to w końcu nasze mieszkanie także kupno nowych rzeczy było to cała przyjemność. Zresztą w tym zakupie mebli pomogli nam finansowo trochę rodzice i to było duże wsparcie.