Tenis na hali

 

Tenis od lat jest moją pasją. Dlatego postanowiłam zająć się nim zawodowo. Moim zdaniem nie ma nic lepszego, niż możliwość zarabiania na tym, co się lubi. Zaczynałam od udzielania prywatnych lekcji, po czym gdy udało mi się odłożyć określoną kwotę zdecydowałam się na założenie własnej szkółki. Aktualnie jestem właścicielką sporej firmy, zatrudniającej kilkunastu instruktorów.

Tenis o każdej porze roku

hale tenisoweNiestety, w naszym klimacie nie zawsze można grać w tenisa. Problemem są ulewy w okresie letnim, jesienne i wiosenne wiatry i oczywiście zimowe mrozy oraz opady śniegu. Na szczęście udało mi się znaleźć rozwiązanie tego problemu, którym okazały się hale tenisowe. Moja szkoła tak dobrze prosperuje, że zdecydowałam się na budowę dwóch na mojej działce, tak aby lekcje mogły się odbywać o każdej porze roku. Hala jest zbudowana w taki sposób, aby mieścił się na jej terenie kort. Dodatkowo posiada odpowiednią wysokość aby można było swobodnie grać. Ściany są odpowiednio wzmocnione, tak aby odbijające się od nich piłki nie niszczyły struktury i w momencie uderzenia wytracały pęd, gdyż mogłyby w przeciwnym razie stanowić zagrożenie. Hala jest zaprojektowana w taki sposób, aby latem można ją było schłodzić a zimą ogrzać bez zbędnych problemów. Dodatkowo ja zdecydowałam się na wykonanie hali z przeźroczystego materiału, co niweluje problem oświetlania w dzień i daje przyjemne wrażenie klasycznej gry pod gołym niebem.

Chociaż nasz klimat nie sprzyja uprawianiu niektórych sportów przez cały rok, można znaleźć coraz więcej rozwiązań, jak radzić sobie z tego typu problemami. Ja zdecydowałam się na postawienie hal tenisowych i wiem, że była to doskonała decyzja. Teraz mogę cieszyć się ulubionym sportem przez cały rok, tak samo jak przez cały rok działa moja szkółka.