Test destylarki

Jestem inżynierem w firmie produkującej instalacje i sprzęty sanitarne. Czysta woda jest naszą domeną. Dzisiaj pracuję nad nowym produktem. Będzie to najnowszej generacji solidna destylarka do wody. Projekt jest, właśnie budujemy pierwszy prototyp. Zaraz będzie wchodził w fazę testów.

Po pierwsze, solidna destylarka

solidna destylarka do wody

Destylarka jest gotowa, teraz musimy zobaczyć, czy na prawdę przejdzie przez wszystko. Będziemy ją poddawać działaniu niskiej oraz bardzo temperatury, sprawdzić, jak się będzie zachowywała po oblaniu ją niszczącymi substancjami. A także przyjrzymy się, czy obudowa oraz wnętrze zniszczy się po upadku z wysokości. Oczywiście, nie zrzucimy jej z budynku, ale chcemy dowiedzieć się, czy jeśli zsunie się z szafki, na której będzie stała, to nadal będzie działać. Nasz produkt ma być najwyższej jakości, więc musi przejść przez szereg prób mających na celu polepszenie jej działania i usprawnienie korzystania z niego. Pragniemy także, aby nasze destylarki były odporne, aby każdy klient był zadowolony ze swojego zakupu i polecał nas swoim znajomym czy rodzinie. Każdy z prototypów przechodzi oddzielne próby, naprawiamy usterki, dopracowujemy projekt i tak od nowa, aby ostateczna wersja była praktycznie idealna. Nie dajemy im żadnych forów, bo chcemy wykonać solidny produkt o idealnej rekomendacji, dlatego, gdy uważamy, że jest dobry oddajemy go do przetestowania pewnej grupie osób, które używają go na co dzień przez jakiś czas, wtedy ponownie zostaje oceniony i dopiero po ostatecznej decyzji oddany konsumentom.

Tak więc nasz produkt zakończył fazę testów, przeszedł je pomyślnie, dlatego czas na produkcję. Mam nadzieję, że nasze destylarki do wody zyskają popularność i wielu ludzi będzie się cieszyło z ich zakupu. Teraz trzeba jedynie zrobić im ciekawą kampanię reklamową i czekać na efekty pracy oraz podwyżkę do pensji.