Trwałość jednorazowych naczyń

 

Odkąd pamiętam, mój ojciec prowadził sklep spożywczy, który przejąłem po nim ja. Co ciekawe, opowiadał mi, że prowadzenie tego sklepu jest tradycją naszej rodziny, bowiem jego ojciec, a mój dziadek przejął go po swoim ojcu. Jak widać, ta wielowiekowa tradycja i spuścizna po moim pradziadku przeszła także na mnie. W związku z tym czuję wielką odpowiedzialność, nie chcąc zmarnować rodzinnego interesu, a przede wszystkim pięknej tradycji. 

Jakość produktów w sklepie jest dla mnie wyznacznikiem jego jakości

trwałe naczynia jednorazoweMimo, że skończyłem towaroznawstwo i jestem specjalistą jeśli chodzi o produkty, mogę szczerze powiedzieć, że więcej nauczyłem się czynnie pracując u boku ojca od małych lat. Nauczyłem się bowiem odpowiedniego podejścia do klienta, przyzwyczajeń miejscowych klientów oraz ich gustu. Dzięki temu wiem co i w jakiej ilości zamawiać z hurtowni. Aktualnie wiosna ruszyła pełną parą, więc musiałem zorientować się w kwestii artykułów potrzebnych do zrobienia grilla. Doskonale wiem, że tutejsi ludzie bardzo chętnie kupują trwałe naczynia jednorazowe, gdyż później nie muszą martwić się zmywaniem. Dzięki temu mogą spędzić więcej czasu z najbliższymi, nie musząc przejmować się takimi prozaicznymi sprawami jak sprzątanie po posiłku. Bardzo cieszy mnie to, że mam na to pośredni wpływ, sprzedając tego typu artykuły w swoim sklepie. Czuję się jak gdybym dbał o ich stosunki ze znajomymi, czy rodziną.

Dzięki moim przodkom praktycznie od zawsze wiedziałem co chciałbym robić w przyszłości. Idąc przykładem ojca, praca w sklepie sprawiała i nadal sprawia mi wielką przyjemność. Bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi, a tym bardziej z miejscowymi, którzy w większości są moimi sąsiadami. Przez te wszystkie lata nauczyłem się, jak ważna jest pielęgnacja stosunków międzyludzkich.