Tynki czy panele dekoracyjne?

W zeszłym tygodniu postanowiłam, że w swoim domu położę panele. Ale nie bardzo wiedziałam jakie mam wybrać. Trochę poszperałam w internecie, by znaleźć daną inspiracje, ale wszystkie te panele były jakieś takie oklepane.

Panele dekoracyjne 3D do zakładu fryzjerskiego

panele dekoracyjne 3DA ja szukam czegoś co będzie zachwycało osoby, które do mnie przyjdą, co więcej będą chciały wrócić. Prowadzę zakład fryzjerski w Częstochowie. Mam ten zakład od ponad dziesięciu lat. Zawsze muszę być na bieżąco z wszelkimi nowinkami fryzjerskimi, muszę cały czas się szkolić. Pomyślałam, że skoro mój warsztat techniki fryzjerskiej musi być na czasie, to mój salon też taki musi być. Zwłaszcza wygląd salonu trzeba zmienić. Ja sama nie czuję się w nim dobrze, a co mają powiedzieć moje klientki. Przecież one przychodzą do mnie by się zrelaksować i odpocząć. Skoro w internecie nie mogłam niczego znaleźć, to postanowiłam pójść do kilku sklepów dekoracyjnych i pobrać katalogi tych firm. W wolnej chwili przeglądałam sobie te katalogi. Były w nich przeróżne rzeczy dekoracyjne, jak na przykład panele loft system. Obecnie w moim zakładzie mam położone dwu kolorowe tynki dekoracyjne, ale szału to nie ma. Niestety mam coraz mniej mniej klientek w swoim salonie, może to przez te tynki. Sama nie wiem. W katalogu też były tynki, nosiły nazwę tynki luxmal. Były znacznie ładniejsze od tych moich obecnych. Ale chyba najbardziej to mi się spodobały panele dekoracyjne 3D. W katalogu nawet bardzo ładnie się prezentowały. Ale i tak muszę później zobaczyć je na żywo, dotknąć.

 

Jak wiadomo w katalogu trochę może to inaczej wyglądać niż w rzeczywistości. Są to panele Loft System, miały taką niezwykłą strukturę. Pomyślałam, że może moje panele powinny coś przedstawiać, na przykład daną postać, albo figury geometryczne itp.