Urlop letni i zimowy nad morzem

 

Wszyscy, którzy cały rok pracują marzą by ferie zimowe lub urlop letni spędzić wypoczywając. Zdecydowanie na urlop letni części wybieramy kierunek Morza Bałtyckiego. Zdecydowanie częściej w zimę jeździmy na narty czy snowboard w góry. Jeśli jednak nie uprawiamy sportów zimowych bardzo często jeździmy nad polskie morze by wypocząć i powdychać jodu.

Gdzie jechać na ferie?

ferie nad morzemWiele z nas chce spędzić zimowe ferie nad morzem. Wtedy zdecydowanie powinniśmy wybrać hotel, w którym będzie basen, jacuzzi lub sauna. Ponadto powinien mieć możliwość wykupienia pełnego wyżywienia.  Niestety w sezonie zimowym większość restauracji czy smażalnie ryb jest zamknięta. Dlatego wybierając się nad morze zimę musimy zapewnić sobie posiłki najlepiej w miejscu, w którym będziemy spać. Z racji tego, że wybrzeże żyje pełnią życia w sezonie letnim to większość innych atrakcji w sezonie zimowym jest również zamknięta. Dlatego im więcej udogodnień ma dany hotel tym lepiej dla nas. Szczególnie jest to ważne jeśli na ferie zimowe wybieramy się z dziećmi. Wiele polecanych hoteli szczególnie dla rodzin z dziećmi jest dobrze przygotowanych na przyjazd najmłodszych. Część z nich ma wewnętrzne sale zabaw, sale do gier, a także animacje dla najmłodszych. Takie hotele są w największych miejscowościach nad Morzem Bałtyckim. Większość z nich znajduje się także bardzo blisko plaży.

Większość z nas planuje swój urlop letni lub ferie zimowe dużo wcześniej przed wyjazdem. Szczególnie jeśli podróżujemy z dziećmi musimy mieć wszystko zapięte na ostatni guzik i dopracowany najmniejszy szczegół. Wiele hoteli nad polskim morzem ma bogatą ofertę nie tylko latem ale także w zimę. Nasz piękny Bałtyk ma wiele uroków także w okresie zimowym, lecz mimo tego znacznie więcej turystów przyjeżdża w lato.