Warsztaty z neutralizacji zapachów

W ubiegłym miesiącu uczęszczałam na warsztaty komponowania przeróżnego rodzaju zapachów. Na warsztaty zapisałam się, ponieważ zawsze chciałam umieć tworzyć swoje własne kompozycje zapachowe. Zresztą w ostatnim czasie bardzo popularny stał się marketing zapachowy.

Neutralizacja zapachów w praktyce

neutralizacja zapachówPowstało bardzo wiele firm, które zajmują się tą ciekawą dziedziną, przynajmniej dla mnie, a tą dziedziną jest aromamarketing. Zawsze właśnie chciałam zajmować się tą ciekawą dziedziną. Teraz można powiedzieć, że przeżywamy jej rozkwit, także dzięki takim warsztatom właśnie istniałaby szansa, żeby w takiej firmie. przy zapachach w swoim życiu pracować. W takiej właśnie pracy wiem, że bym się zdecydowanie realizowała i że byłabym szczęśliwa, że właśnie w takiej firmie mogę pracować. Z warsztatów jestem na prawdę bardzo, ale to bardzo zadowolona. Na prawdę nauczyłam się tam wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. Osoby, które prowadziły te warsztaty pokazały nam na prawdę bardzo ciekawe rzeczy. Pokazano nam, można powiedzieć, że od A do Z, jak wygląda aromatyzacja. Pokazano nam, jak tworzy się różnego rodzaju zapachy, jak używać różnych nut zapachowych, jak generalnie rzecz biorąc zrobić daną kompozycję zapachową. Również pokazano nam, jak wygląda specjalna neutralizacja zapachów. Ogólnie rzecz biorąc, że to wszystko to są dość łatwe do wykonania rzeczy, jednakże jak się okazało nie jest to łatwe. To wszystko jest na prawdę ciężkie do wykonania i żeby stworzyć dany zapach na prawdę bardzo trzeba się napracować i dużo czasu na to wszystko poświęcić.

Myślałam na początku, że będzie łatwo, ale jak się okazało wcale tak łatwo, ja mi się wydawało nie było. Jednak pomimo to się nie zniechęciłem do tego, Na warsztatach nauczyłam się bardzo dużo i mam nadzieję, że dzięki tym warsztatom znajdę pracę w firmie komponującej zapachy.