Willa lub pensjonat doskonałymi stancjami w górach

W ofercie turystycznej Kudowa zdrój posiada pokoje o zróżnicowanym standardzie, tak, aby każdy klient mógł skorzystać z wypoczynku w tej pięknej okolicy. Właściciele pozostawiają do dyspozycji gości aneks kuchenny, wygodne meble a na zewnątrz udostępniają grilla. 

Czy willa zapewni doskonałe warunki turystom?

Willa Sudety

Miłośnicy pieczenia kiełbasek nad ogniskiem będą mieli taką możliwość, ponieważ gospodarz przygotowuje specjalne miejsce na bezpieczną zabawę. Dobrym rozwiązaniem zarówno dla ludzi przyjeżdżających na krótki wypoczynek jak również dla turystów, którzy organizują sobie tzw. turnusy dwutygodniowe są pensjonaty, turyści przyjeżdżając do miasta Kudowa Zdrój myślą nie tylko o relaksie, ale także o czynnym korzystaniu ze zdrowotnych oddziaływań tego terenu. Okna wychodzą na widowiskowe Góry Stołowe, które budząc swym wyjątkowym urokiem, zachęcają wędrowca do nowych wyzwań i korzystania z uroków danego dnia. Na terenie miejscowości Kudowa Zdrój funkcjonują pensjonaty czy Willa Sudety które podejmują się organizowania okresowych imprez takich jak sylwester czy kulig, pozwalając turystom na wybranie dowolnego i dogodnego terminu oraz sposobu korzystania z atrakcji, jakimi szczyci się Kudowa. Osoby lubiące zwiedzać zabytki sakralne odnajdą tutaj prawdziwą, chociaż czarną perełkę, którą jest kaplica czaszek, ściany i sufit pokryte są czaszkami i kośćmi ludzkimi, wywołując dreszczyk emocji i niepokoju. Zebrane eksponaty pochodzą od osób zabitych w czasie wojny lub zmarłych z powodu nieuleczalnych chorób. Jest to wyjątkowa kolekcja pochodząca ze szkieletów ludzkich, będąca wspomnieniem tragedii ludzi. Bardzo ważny jest napis na pomniku prowadzącym do wejścia kaplicy „Ofiarom wojen ku upamiętnieniu, a żywym ku przestrodze 1914”.

Nie jeden człowiek czytając te słowa wpadnie w zadumę nad teraźniejszością. Ciekawe i zadziwiające miasto Kudowa Zdrój zapewnia swoim gościom różnorodne sposoby spędzania czasu połączone z poznawaniem historii nowych miejsc, które ekscytują każdego turystę.