Wizytówki dla mojego salonu

Dopiero co wchodziłam na rynek jako kosmetyczka. Postanowiłam wynająć pomieszczenie i tam robić zabiegi i malować moje klientki. Często jeździłam do nich do domu jednak to było bardzo niewygodne. Wiele godzin spędzałam w korkach, spóźniałam się lub nagle odwoływałam wizyty.

Wizytówki w kreatorze – to takie proste!

wizytówki

Pomieszczenie, które wynajęłam znajdowała się na jednej z większych ulic w moim mieście. Wiedziałam, że dobra lokalizacja przyciągnie wielu klientów. Gdy załatwiłam wszystkie formalności związanymi z remontem pojechałam do jednej agencji reklamowej, by specjaliści zaprojektowali dla mnie wizytówkę. Zaskoczyło mnie to, że używali program do wizytówek z którego można było skorzystać w internecie. Wytłumaczyli mi, że teraz nadeszła nowa era- projektowanie wizytówek dzięki już stworzonym programom. Dzięki temu nasza praca zajęła o połowę mniej niż przypuszczałam. Kreator wizytówek był bardzo prosty w użyciu. Pewnie sama w domu też bym sobie z tym poradziła bez niczyjej pomocy. Pracownik pokazał mi także opcję profesjonalne wizytówki wzory. Były w niej przygotowane już szablony z których mogliśmy skorzystać. Wizytówki online to naprawdę fajna sprawa. Wspólnie zaprojektowaliśmy elegancką ale energiczną wizytówkę. Parę dni później podjechałam do agencji odebrać moje zamówienie. Prezentowało się lepiej niż sobie wyobrażałam. Z wielką dumą przekazywałam je moim klientkom. Parę osób często pytało mnie gdzie je wykonywałam. Moja działalność działa bardzo dobrze. Nie mam raczej żadnych kłopotów.

Wiadomo czasami trafiają się gorsze miesiące ale udaje mi się wrócić na prostą. Najważniejsze dla mnie jest to, że wykonywana praca daję mi wielką satysfakcję. I w końcu nie spędzam wielu godzin w korkach. Moje klientki są zadowolone z moich usług. Często polecają mnie swoim bliskim.