Wszystkie zalety piekarskich pieców

Laurencjusz to nietypowe imię, zatem i zainteresowania miał nietypowe, a mianowicie bardzo lubił piece piekarskie i pieczenie w ogóle. Laurencjusza poznałam na bardzo profesjonalnym zaawansowanym szkoleniu dla znanych, lokalnych piekarzy. Do tej pory widywałam tam tylko kobiety, zatem Laurencjusz przykuł moja uwagę od razu.

Piece piekarskie znakomitego sortu

duży piec piekarskiBył wysoki, ciemnowłosy, niebieskooki i dobrze zbudowany. Okazało się że na tym szkoleniu miał prezentować duży piec piekarski znanej firmy. Oczywiście wszystkie kobiety na to szkolenie przyszły. Laurencjusz był tak gorący, że masło do smarowania ciasta stopiłoby się bez podgrzewania, a bułki od razu urosłyby do pożądanego rozmiaru bez nowoczesnej garowni. Piec piekarski prezentowany przez boskiego Laurencjusz również był kosmicznie niesamowity. Piec posiadał mnóstwo funkcji, elektroniczny wyświetlacz, przeszklone drzwiczki. Laurencjusz otwierał drzwiczki piekarnika, a kobietom otwierały się serca. Kiedy Pan Boski pokazywał najwyższą możliwą temperaturę na piecu to i atmosfera stała się bardziej gorąca. Warto wspomnieć także o tym, że piec był łatwy w czyszczeniu oraz idealnie dopasowany wymiarami do każdej piekarni. Samo szkolenie z nowych trendów w piekarnictwie nie cieszyło się takim zainteresowaniem jak Laurencjusz i jego piece piekarskie. Po prezentacji każda z pań miała miliony pytań o działanie pieca na które odpowiedzi wolałyby uzyskać w piątek wieczorem przy romantycznej kolacji.

Jednak Laurencjusz miał doskonały gust nie tylko do pieców, ale i do kobiet i to mnie zaprosił na randkę.Reszta pań mogła obejść się smakiem i zazdrośnie patrzyła jak nasza miłość rośnie jak bułki w garowni. W połączeniu sił zdolności piekarskich i nowoczesnych urządzeń mogą wyjść wspaniałe rzeczy.