Wykonuję blaty kuchenne i meble

Meblarstwo to była moja wielka pasja. Zarówno mój dziadek jak i mój ojciec lubili majsterkowanie i wykonywali wiele rzeczy do domu. Mój dziadek robił to tylko na potrzeby swoje i sąsiadów, jednak już mój ojciec postanowił założyć własny biznes. Wykonywał różne rzeczy, wszystko ręcznie, dlatego też przedmioty były unikalne.

Blaty kuchenne mają prawo się zepsuć

blaty kuchenneWiedziałam, że potem interes przejdzie na mnie, jednak wiedziałam też, że chcę rozwinąć naszą działalność. Uznałam, że meble na wymiar to będzie coś, co będzie się świetnie sprzedawało nie tylko w Warszawie, ale i w całym województwie mazowieckim. W dodatku skoro nie jest to trudne do wykonania, to czemu nie wprowadzić by takiej usługi? Zamiast wykonywania takiej samej szafki kilka razy można zrobić jedną i napisać na stronie internetowej, że można ją dostać w dowolnym wymiarze, dopasowanym do potrzeb klienta. Meble na wymiar jak się okazało były strzałem w dziesiątkę i wielu klientów chciało skorzystać z naszych usług. Mój ojciec był ze mnie dumny, że poznałam potrzeby klientów, i rozwinęłam działalność. Przede wszystkim wykonujemy szafy wnękowe, są one najbardziej popularne. Wiadomo, że w każdym domu wnęka pod szafę jest innej wielkości, i nie zawsze standardowe, gotowe szafy do nich pasują. Wtedy takie szafy wnękowe na wymiar sprawdzają się idealnie. Niedawno rozmawiałam z dziadkiem i ojcem co by powiedzieli na temat tego, żebyśmy wprowadzili meble kuchenne. W końcu blaty kuchenne w Warszawie do kuchni jak i szafki z Warszawy też mają prawo się zepsuć i zniszczyć.

Wiadomo, ze wymaga to sporo pracy, a do tego trzeba się dobrze przygotować, poczytać o materiałach i innych sposobach wykonywania i obróbki. Mam jednak nadzieję, że mój pomysł się spodoba, bo myślę, że wiele osób chciałoby mieć takie meble kuchenne i blaty na wymiar.