Wynajęcie ładnego domku nad morzem

Miałam uzbierane tyle urlopu, że szef postanowił mnie wygonić z firmy na wypoczynek. Dał mi dwa tygodnie wolnego i kazał odpocząć. W przeciwnym razie pewnie bym i w tym roku nie wybrała się na urlop, więc dobrze wyszło. Planowałam dobrze ten czas wykorzystać.

Udany urlop w domku nad morzem

ładne domki nad morzemPostanowiłam, że urlop spędzę nad morzem, gdzie ostatnio byłam w dzieciństwie. Od tego czasu pewnie wiele się zmieniło i też wiele ominęło. Zamierzałam wynająć jakiś domek i mieszkać przez ten czas w komfortowych warunkach. Przejrzałam liczne oferty, które dostępne były w internecie i natrafiłam na taką, która szczególnie przypadła mi do gustu. Jakiś człowiek miał do wynajęcia ładne domki nad morzem w dość rozsądnej cenie. Wszystkie domki były nowe i usytuowane dość blisko morza. Sprawdziłam dostępność terminów i miałam farta, bo został tylko jeden domek do wynajęcia. Od razu go zarezerwowałam na tydzień czasu. Uznałam, że tyle wystarczy, aby mogła porządnie wypocząć. Od razu wpłaciłam zaliczkę i już następnego dnia byłam w drodze nad morze. Kiedy odebrałam klucze od domku i do niego weszłam, to normalnie mnie zamurowało! Nawet moje mieszkanie nie prezentowało się tak luksusowo. Domek nie tylko był ładny, ale kompleksowo urządzony z pełnymi wygodami. Na dodatek był taras z widokiem na morze. Byłam wdzięczna szefowi, że wygonił mnie na urlop, bo dzięki temu trafiłam to takiego miejsca, która uważałam za raj. W domku mi się tak dobrze mieszkało, że z żalem wracałam do codzienności.

O urlopie opowiedziałam wszystkim koleżankom z pracy i od razu dałam namiar na właściciela tych ładnych domków. Zdecydowanie warto było skorzystać z jego atrakcyjnej oferty. Moja koleżanka od razu zarezerwowała sobie domek na weekend i była bardzo podekscytowana.