Wystawiam w internecie ofertę na komfortowe domki nad morzem

Co roku mam sporo klientów i pojawiają się już w maju jak jest pogoda. Niedawno podjęłam nowe inwestycje i postawiłam nowe domki letniskowe nad morzem, dlatego stwierdziłam, że konieczna jest oferta w internecie, ażeby ludzie wiedzieli, że mogą u mnie także wynająć komfortowe domki nad morzem i na pewno zgłosi się do mnie dużo osób.

Komfortowe domki blisko morza

komfortowe domki nad morzemPojechałam do biura webmasterskiego w Gdańsku, ażeby się dogadać i zlecić wystawienie dla mnie oferty. Jest mnóstwo stron internetowych, na których znajdują się oferty wszystkich ośrodków wypoczynkowych i na takiej stronie mi zależy. Zrobiłam już nawet zdjęcia, ażeby mogli od razu zająć się dla mnie tym projektem. Sfotografowałam domki letniskowe nad morzem z zewnątrz i zrobiłam w środku zdjęcia wszystkich pomieszczeń. Miałam do załatwienia jeszcze kilka spraw w Gdańsku i przy okazji podjechałam do tego biura. Na miejscu zostałam od razu przyjęta. Powiedziałam, że mam nowe domki drewniane nad morzem do wynajęcia i chciałabym, ażeby moja oferta pojawiła się na portalach, które oferują wypoczynek nad morzem. Właściciel tego biura przedstawił mi od razu kilkanaście propozycji i wyliczył jaki poniosę koszt jak umieszczę swoje domki drewniane nad morzem we wszystkich portalach internetowych. Cena była przystępna, dlatego uznałam, że w to zainwestuję i się nie zastanawiałam. Zostawiłam wszystkie zdjęcia gdzie są moje komfortowe domki nad morzem i wskazałam ceny za ich wynajęcie. Wszystkie moje domki letniskowe nad morzem mają łatwy dostęp bezpośrednio do morza, dlatego wiedziałam, że mogę podać nieco wyższą cenę za ich wynajęcie.

Na terenie, gdzie znajdują się wszystkie domki letniskowe nad morzem jest także stołówka, gdzie można zjeść wszystkie posiłki. Na pewno będzie bardzo duże zainteresowanie.

Więcej na http://www.domkikazimierz.pl