Zabieg w prezencie – usuwanie tatuażu

Moja mama miała urodziny, i całą rodziną złożyliśmy się na prezent dla niej. Dawno już mówiła, że jakoś chciałaby podkreślić rysy swojej twarzy, więc uznaliśmy, że makijaż permanentny brwi w Warszawie, będzie spełnieniem jej marzeń.

Usuwanie tatuażu w razie wypadku

usuwanie tatuażuUkrywaliśmy przed nią ten fakt jakiś czas. Znaleźliśmy odpowiedni salon, zarezerwowaliśmy wcześniej, i w dniu urodzin mieliśmy ją tam po prostu zawieźć. Gdyby coś wyszło nie tak, to usuwanie tatuażu w Warszawie, też jest prowadzone, niemniej mieliśmy nadzieję, że pani będzie profesjonalna, i wszystko zostanie wykonane dobrze. Nie planowaliśmy, że usuwanie makijażu permanentnego będzie koniecznie. Córka dokładnie sprawdziła wszystkie gabinety, i przeglądała zdjęcia z zabiegów makijażu trwałego. Gdy nadszedł ten dzień, i pytała się dokąd ją zabieramy, nie chcieliśmy jej nic powiedzieć. Siedziała zaciekawiona na przednim siedzeniu, i rozglądała się, w celu zauważenia czegoś, jakiejś podpowiedzi chociażby. Gdy dojechaliśmy na miejsce i zobaczyła salon kosmetyczny, myślała, że kupiliśmy jej po prostu jakiś zabieg z maseczką na twarz. Nie miała pojęcia, że zaraz będzie miała piękne brwi jak z obrazka. Weszła tam, i pani kosmetyczka złożyła jej serdeczne życzenia urodzinowe, powiedziała, co będą wykonywać, i posadziła mamę na fotel. Miała łzy w oczach ze szczęścia, bo marzyła o tym.

Była to metoda cienia. Jest jeszcze piórkowa, ale stwierdziliśmy, że taka będzie do mamy ładnie pasować, bo nada taki fajny cień. Wszystko się udało, i wyglądała znów jak nastolatka. To był udany prezent.

Więcej o laserowym usuwaniu pigmentu na stronie: http://www.makijaz-permanentny.eu