Zabieram się za wymianę okien drewnianych

W kamienicy, którą przejąłem jest mnóstwo do zrobienia. Stała ona taka zaniedbana i dlatego postanowiłem zainwestować. To piękny budynek, który po odnowieniu będzie wyglądał niesamowicie. Remontem zajmę się osobiście, bo mam doświadczenie.

Samodzielna wymiana okien w budynku

okna drewniane producentChłopcy odremontowali budynek i mieli przy tym sporo zajęcia. Dali mi znać, ażebym mógł się pojawić i wstawić nowe drzwi i okna. Szukałem w międzyczasie miejsca, gdzie dostanę tanio te produkty, bo kasy poszło na remont o wiele więcej niż początkowo zakładałem. Sprawdziłem ofertę i znalazłem coś odpowiedniego. Interesujące mnie drzwi i okna drewniane producent z Bydgoszczy ma w bardzo atrakcyjnej cenie i zdecydowałem się podjąć z nim współpracę. Pofatygowałem się do firmy tego człowieka osobiście. Chciałem jeszcze negocjować ceny, ponieważ biorę większą ilość. Ciężko było, bo facet był nieugięty i nie chciał zejść z ceny aż tak bardzo. Sam zaoferował mi inne warunki, które były jednak dla mnie do przyjęcia. Zamówiłem więc drzwi i okna a montaż to już sam przeprowadzę. Następnego dnia zabrałem się za montaż okien. Wszystkie zostały wcześniej wyjęte i mogłem pracować na spokojnie. Nie było to trudne i przyznam, że wyjątkowo sprawnie sobie ze wszystkim poradziłem. W ciągu dwóch dni w budynku zamontowałem wszystkie okna. Chłopacy w tym czasie montowali drzwi i dzięki temu kamienica była gotowa na przyjęcie nowych lokatorów. Mieszkania będę wynajmował, bo to jest o wiele bardziej opłacalne dla mnie. Wszystko poszło sprawnie.

Okna w kamienicy są bardzo szczelne i zimą jest ciepło w mieszkaniach oraz na klatce schodowej. Mieszkańcy są zadowoleni a to dla mnie najważniejsze. Wiem, że nikt nie będzie szukał innego lokalu, bo u mnie jest na prawdę komfortowo.