Zaczynam treningi indywidualne z piłki nożnej

Od zawsze uwielbiałem piłkę nożną. Mój starszy brat miał cały pokój wyściełany zdjęciami zawodników z tamtych lat. Kiedy widziałem na ich twarzach pasję i zaangażowanie, wierzyłem, że ja też mogę tego dokonać. Wystarczy tylko tego chcieć.

Treningi indywidualne otworzyły mi drzwi do kariery

treningi indywidualne piłka nożnaTak samo przekonywali mnie rodzice. Gdy tylko zobaczyli, że wciąż oglądam mecze a dodatkowo staram się wykonywać podobne ruchy do zawodowych piłkarzy zgodnie stwierdzili, że nie ma na co czekać. Zapisali mnie na zajęcia sportowe dla dzieci, które na samym początku nie spełniały oczekiwań. Trener, który prowadził te zajęcia stwierdził, że na samym początku zajęcia pozalekcyjne będą ogólnorozwojowe. Najpierw trochę piłki nożnej później koszykówki oraz siatkówki tak, aby każdy mógł zobaczyć w czym się czuje dobrze. Kiedy wreszcie zobaczył, że przy innych sportach bardzo się męczę załatwił mi najlepsze treningi indywidualne piłka nożna Kraków. Bardzo się z tego powodu ucieszyłem, bowiem chciałem stanąć oko w oko z osobami, które rozumieją moją pasję, zaangażowanie a także wszystkie piłkarskie triki. Jednak jak się okazuje i to nie spełniło moich wymagań. Jak się okazało na początku miałem same treningi bramkarskie, bo byłem dosyć wysoki i zwinny. Ja jednak marzyłem o tym, by grać w ataku. Chciałem grać na najlepszych i największych stadionach takie jakie są w Krakowie. Gdy trener zobaczył moją niechęć do bramki postawił mnie na wymarzonym ataku.

 

Byłem świetny, najlepszy. Konsekwentnie, wolno realizowałem swoje marzenia z dzieciństwa. Teraz stoję przed ogromną szansą, bowiem ostatnio zainteresowała się mną jedna z lepszych drużyn w naszym kraju. Jeśli negocjacje przejdą pomyślnie będę jednym z czołowych zawodników w kraju. Marzę o tym, by być najlepszym i zagrać w reprezentacji naszego kraju z orłem na piersi.