Zajęcia na uzupełniającym kursie makijażu permanentnego

Człowiek posiadający dane kwalifikacje nie może spocząć na laurach. Wciąż musi się rozwijać. W przeciwnym razie stanie w miejscu,a jego oferta (w przypadku osób pracujących w branży usługowej) nie będzie już tak atrakcyjna dla klientów. Wiem co mówię, ponieważ sama doświadczyłam tego na swoim przykładzie. Pracuję jako stylistka brwi i kiedy tylko trafi się okazja, staram się rozwijać i poszerzać swoją ofertę.

Makijaż permanentny – kursy uzupełniające

uzupełniający kurs makijażu permanentnegoMakijaż permanentny stał się ostatnio bardzo popularny. Są zwolennicy i przeciwnicy trwałego makijażu brwi czy ust, jednak należy przyznać, że to bardzo wygodna forma – makijaż niemal na stałe, a przynajmniej na dwa lata. Dwa lata bez wykonywania makijażu to bardzo długo. Czas przeznaczony na te czynności można wykorzystać na coś zupełnie innego. Dlatego zdobywa coraz liczniejsze grono zwolenniczek. Ostatnio sama zdecydowałam się na uzupełniający kurs makijażu permanentnego. Wszystko po to, by zaoferować klientkom jeszcze lepszą ofertę. Przedmiotem kursu był makijaż brwi oraz stylizacja rzęs metodą objętościową. Po ukończeniu otrzymałam certyfikat, który zajmie miejsce na ścianie, obok pozostałych. Klientki zawsze patrzą na takie rzeczy i dziwią się, kiedy zdążyłam to wszystko zrobić. Kurs uzupełnił moją wiedzę z zakresu makijażu permanentnego. Poznałam nowe metody pracy i możliwości. Miała miejsce także część praktyczna, wtedy zapoznałam się z najnowocześniejszym sprzętem do takiego makijażu. Z czasem na pewno zakupię taki do mego salonu.

Poszerzyłam swoją ofertę. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że jestem na bieżąco z najnowszymi trendami. Wciąż chcę się uczyć i rozwijać. Wszystko dla dobra klientek, a także samej siebie. Miło jest mieć świadomość, że jest się dobrym we własnym fachu. I tego będę się trzymać.