Zakupy przyjaciółki i walizki puccini

Moja przyjaciółka uwielbia zakupy. Tak naprawdę to najbardziej lubi kupować chyba buty i torebki. W domu cała garderoba pęka w szwach. Nawet nie wiem ile ona ma par butów. Wiem za to, że oprócz tego co ma w garderobie kilka bądź kilkanaście par ukrywa przed mężem pod łóżkiem w sypialni.

Walizki puccini są gustowne

walizki pucciniJest to podobno świetny zakamarek, do którego nikt nie zagląda. Tam przyjaciółka trzyma nowe buty w kartonach. Mąż po prostu nie podziela jej pasji do kupowania. Jednak co by nie mówić po prostu stać ją na to by co chwilę kupowała coś nowego. A jeżeli sprawia jej to tak niesamowitą przyjemność to w sumie czemu ma tego nie robić. Kupiła ostatnio torebki puccini w nowym butiku za rogiem. Ja oglądałam tam walizki do ryanaira bo niedawno córka będzie wybierała się w podróż. Sprawdziłam od razu walizki puccini ceny gdyż ja w odróżnieniu do przyjaciółki nie mogłam szastać pieniędzmi na lewo i prawo. Takie walizki puccini były naprawdę bardzo gustowne i choć nie należały do najtańszych to miałam wrażenie, że były warte swojej ceny. Także puccini walizka cena nie byłaby w tym przypadku jedynym kryterium mojej oceny. Stwierdziłam, że taka walizka posłuży jej ładnych parę lat i nie będę musiała kupować nowej co roku. Także przemyślałam sprawę i stwierdziłam, że w gruncie rzeczy kupienie jej takiej firmowej i droższej walizki będzie tylko z korzyścią dla mnie. Przyjaciółka zawsze dziwiła mi się, że tak długo podejmuję decyzję zanim coś kupię. Jednak ja musiałam wiedzieć, że dobrze wydaje pieniądze. Może gdybym miała pieniędzy tyle co ona inaczej podchodziłabym do wielu spraw.

Chociaż nie wiem. Wydaje mi się, że ja się po prostu urodziłam z wrodzoną oszczędnością. W każdym bądź razie z przyjaciółką mimo, że byłyśmy totalnymi przeciwieństwami rozumiałyśmy się bez słów.

Tutaj znajdziesz walizki puccini – gala24.pl