Zalety noszenia opaski Xiaomi Band 3

 

Wielu z nas zaczęło zwracać uwagę na swoją aktywność fizyczną w ciągu dnia. Chodzimy więc na treningi na siłownię czy basen, rozpoczynamy bieganie czy nawet aktywne spacery. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, że w końcu zaczęliśmy się ruszać. Aby jeszcze bardziej się do tego ruchu zmobilizować lub monitorować jego przebieg warto zainwestować w opaskę lub smartband która nam w tym pomoże. 

Zakup opaski Xiaomi Band 3

opaska xiaomi band 3Do jednej z najpopularniejszych opasek monitorujących naszą aktywność w ciągu dnia jest dobra opaska Xiaomi Band 5. Jest to opaska sportowa, zwana również smartbandem, która monitoruje nasz puls, wskazuje nam ile kroków w ciągu dnia pokonujemy, pokazuje nam spalone kalorie, oraz monitoruje nasz sen. Jest to gadżet sportowy, który przyda się każdej osobie, która chce monitorować na co dzień te parametry oraz motywować się do zwiększenia tej aktywności. Model ten jest wodoodpory, ma dotykowy wyświetlacz i dobrze prezentuje się na ręce. Jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Xiaomi band 3 jest lekki i niewyczuwalny na nadgarstku. Możemy sparować go z telefonem i jeszcze dokładniej monitorować wspomniane aspekty. Możemy za jego pomocą otrzymywać powiadomienia o przychodzących połączeniach, sms ach. Model ten wskazuje nam prognozę pogody.Cena tego gadżetu nie jest wygórowana – oscyluje w granicach 100 zł. Jest to więc idealny gadżet dla wszystkich, którzy chcą mieć stały dostęp do podstawowych pomiarów swojego ciała oraz chcą rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną. Jest to więc wspaniały pomysł na prezent dla wszystkich takich osób.

Obecnie, bardzo popularne są opaski sportowe mierzące puls czy ilość kroków jaką pokonaliśmy w ciągu dnia. Takie opaski, zwane smartbandami są doskonałe dla każdej osoby, która chce się zmotywować do aktywności w ciągu dnia oraz początkujących sportowców. Jest on lekki, przyjemny w noszeniu i estetyczny w wykonaniu. Jest to gadżet, który sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby.