Zaoszczędź pieniądze dzięki profilom led do kuchni

Profile do taśm LED są dostępne w różnych kształtach, które można pociąć do dowolnej wielkości. Można je również uzupełnić za pomocą zaślepek i dyfuzora (soczewek). Nadają się do każdego zastosowania, włącznie z oświetleniem kuchni, projektowaniem oświetlenia wewnętrznego, oświetleniem architektonicznym, oświetleniem handlowym, oświetleniem ekspozycyjnym i nie tylko.

Profile led do kuchni są praktycznym rozwiązaniem

profil led do kuchniProfile LED obejmują asortyment wytłoków aluminiowych specjalnie zaprojektowanych do użytku z taśmą LED o wysokiej wydajności. Zakres profilu LED obejmuje wiele wymagań instalacyjnych, takich jak powierzchnia, wbudowana, zawieszona i naścienna. W połączeniu z taśmami led, profile LED są doskonałym rozwiązaniem do oświetlenia dekoracyjnego i obiektów w różnych zastosowaniach. Przykładem ich zastosowania może być np. profil led do kuchni, łażienki, lub sypialni. Choć z reguły nie są wodoodporne, profile do taśm LED mogą zapobiegać przedostawaniu się wilgoci. Profile LED sprawiają, że taśma „rzuca” światło dalej przez zwężenie wiązki światła taśmy LED. Obudowując taśmę LED odpowiednio dobranym profilem, można stworzyć bardziej „wykończony” wygląd w porównaniu ze zwykłą – co jest idealne, jeśli taśma jest zainstalowana w miejscu, gdzie jest dobrze widoczna. Aluminiowe profile do taśm LED ułatwiają zapobieganie uszkodzeniom styków, zwłaszcza jeśli taśma LED znajduje się w łatwo dostępnym miejscu. 

Profile LED są niezbędną strukturą dla dla lepszej i wydajniejszej pracy diod led, zapewniając niezbędne rozpraszanie ciepła i światła, umożliwiając w ten sposób optymalne warunki pracy. Profile aluminiowe led są produkowane zgodnie z normami ISO, przy minimalnej czystości aluminium wynoszącej około 98 procent. Użycie dyfuzorów umożliwia ich instalację również w bardziej wilgotnych pomieszczeniach.