Zapowietrzone grzejniki dużym problemem

Pół roku temu w mieszkaniu przeprowadzaliśmy generalny remont. Wydaliśmy na niego sporo pieniędzy, które odkładaliśmy wiele lat. Specjalista, który skończył remont na wiosnę zapewniał nas, że z ogrzewaniem wszystko będzie dobrze. Zakupiłam z mężem grzejniki do swojego mieszkania.

Grzejniki kanałowe nas nie zawodziły

grzejniki kanałoweJeżeli chodzi o ich wygląd to jesteśmy bardzo zadowoleni. Grzejniki dekoracyjne prezentują się bardzo ładnie. Kiedyś mieliśmy najlepszej jakości grzejniki kanałowe ale chcieliśmy odświeżyć nasze mieszkanie i wprowadzić do niego trochę luksusu. Grzejniki dekoracyjne były bardzo drogie. Sklep hydrauliczny, który miał siedzibę w mieście Warszawa nie miał ich na stanie i sprowadzał je specjalnie dla nas. Hurtownia hydrauliczna, która wysyłała grzejniki udzieliła na nie piec lat gwarancji. Jak remont w mieszkaniu się zakończył było już po sezonie grzewczym. Nie mogliśmy grzejników wypróbować. Obecnie jest październik i jest już coraz zimniej w domu. Dzisiaj zdecydowaliśmy się na włączenie grzejników. Niestety one się nie nagrzewały. Postanowiłam zadzwonić do fachowca i na szczęście okazało się, że to nie wielka usterka i na miejscu udało się wszystko naprawić. Dzięki temu grzejniki dekoracyjne nie tylko pięknie wyglądają u nas w mieszkaniu ale także pełnią swoja funkcję. Na początku martwiłam się, że hurtownia hydrauliczna sprzedała nam złe grzejniki. Jak się jednak okazało to grzejniki dekoracyjne, które mamy u siebie zamontowane są najlepszej jakości są one numerem jeden na rynku. Obecnie nie ma lepszych modeli. Specjalista uspokoił nas, że często na początku sezonu grzewczego grzejniki trzeba odpowietrzyć i później działają już prawidłowo.

Uspokoiłam się z mężem bo obawialiśmy się, że będziemy musieli robić jakiś dodatkowy remont. Spodobało mi się to, że sklep hydrauliczny zapewnił nam fachowca, który szybko do nas przyjechał i sprawnie wykonał swoja usługę, za którą nie musieliśmy nic płacić.