Zaprojektowanie kalendarza firmowego

W firmie byłem uważany za jednego z najbardziej kreatywnych. Wszystko za sprawą bardzo oryginalnych pomysłów, których miałam dużo. Szef nawet zainwestował w oprogramowanie graficzne dla mnie do pracy, gdyż uważał, że dzięki temu będę potrafił pracować kreatywniej.

Kalendarz firmowy dla każdego pracownika

kalendarze w BydgoszczyKiedy dostałem nowy program, to pierwsze zadanie, jakie mi przypadło było dla mnie bardzo proste. Otóż miałem zaprojektować firmowy kalendarz książkowy. Kalendarze miały trafić do wszystkich pracowników i być związane z firmą. Od razu postawiłem na logo, ponieważ było to najprostsze i najlepsze rozwiązanie. Mój projekt przedstawiłem szefowi a on oczywiście był zachwycony i kazał od razu mi zlecić wydrukowanie stu kalendarzy dla pracowników. Wcześniej nie zajmowałem się niczym podobnym i nie miałem pojęcia jaka firma drukowała kalendarze w Bydgoszczy, jednak to nie było w stanie mi przeszkodzić. Z pomocą internetu znalazłem kilka firm i z usług jednej z nich skorzystałem. Cena zrobienia kalendarza książkowego z własnego projektu nie była aż tak wysoka jak zakładałem. Postawiłem na kalendarze w trzech kolorach, ponieważ chciałem, żeby pracownicy mieli wybór. Oczywiście wybrałem standardowe kolory. Wysłałem do tej firmy swój projekt i od razu wybrałem jakiego typu kalendarze mają wykonać. Zależało mi, żeby na jednej stronie mieścił się cały dzień. Pracownicy dużo notowali w kalendarzach i musieli mieć odpowiednią ilość miejsca na wszystkie swoje zapiski.

Kalendarze odebrałem osobiście, bo do Bydgoszczy było bardzo blisko. Pracownikom kalendarze już szef rozdawał osobiście. Wszyscy byli zachwyceni, ponieważ co roku dostawali kalendarze, jednak w tym roku prezentowały się one zupełnie inaczej. Rzecz jasna to była moja zasługa.