Zaproszenia na ślub w stylu boho

Każda przyszła para młoda marzy o pięknym weselu. Żeby jednak do niego mogło dojść muszą najpierw załatwić kilka bardzo ważnych spraw. Jeśli mają czas to załatwiają sprawy organizacyjne sami. Jeśli nie mają głowy pełnej pomysłów lub czasu proszą o pomoc konsultanta ślubnego. Jest to taka osoba, która załatwia wiele organizacyjnych spraw nawet takich jak wybór zaproszeń na ślub.

Najmodniejsze zaproszenia na ślub

zaproszenia ślubne bohoW ostatnim czasie bardzo popularne stały są wesela w stylu boho. Rustykalna suknia ślubna, wianek we włosach, naturalne ozdoby kwiatowe oraz wiele innych charakteryzują właśnie taki styl. Do tego wszystkiego jak najbardziej pasują zaproszenia ślubne boho. Zazwyczaj można kupić je gotowe w sklepach z akcesoriami ślubnymi lub na stronach internetowych. Niektórzy zamawiają je u osób, które zajmują się tworzeniem własnoręcznie kartek i zaproszeń. Takie zaproszenie boho jest zdecydowanie droższe od klasycznie wydrukowanego zaproszenia. Jego koszt może wynosić nawet 15 złotych za sztukę. W zależności od dodatków, cena może się różnić. Niektóre pary młode zamawiają zaproszenia z własnym zdjęciem. Raczej w zapomnienie odeszły zaproszenia, które można samemu wypełnić. Takie były modne kilkanaście lat temu. Teraz najmodniejsze są białe, beżowe lub ecru kolory zaproszeń. Do tworzenia własnoręcznych zaproszeń potrzebne są naturalne dodatki tak jak sznurek lub koronka ażurowa.

W wielu sklepach z artykułami papierniczymi oraz księgarniach znajdziemy zaproszenie na ślub. Jednak jeśli potrzebujemy zaproszenia w stylu boho powinniśmy przejrzeć ofertę sklepów internetowych. Tam znajdziemy ich największy wybór. Ceny różnią się w zależności od ilości ich zdobień. Zdecydowanie najbardziej popularne są zaproszenia boho w kolorze beżowym.